تقویت مکالمه زبان انگلیسی با نتایج باور نکردنی! - انگلیشدان
مقالاتبرترینهای انگلیشدان

تقویت اسپیکینگ

تقویت اسپیکینگ زبان انگلیسی را به جرات می‌توان مهم ترین هدف هر زبان‌آموز از یادگیری زبان انگلیسی دانست؛ چون نه تنها باعث می‌شود یک مکالمه روان و البته افزایش اعتماد به نفس را تجربه کنید، بلکه باعث پیشرفت شما در سایر مهارت های زبانی هم خواهد بود.

تقویت اسپیکینگ بدون کلاس با انگلیشدان

مقاله تقویت مکالمه زبان انگلیسی انگلیشدان، همان چیزیست که به آن نیاز دارید! برای ارائه این مقاله، ساعت‌ها زمان صرف شده تا بهترین، موثرترین و البته کوتاه‌ترین مسیر تقویت مکالمه را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

فقط کافیست سه راهکار زیر را به‌ کار گرفته تا در کوتاه ترین زمان ممکن، شاهد نتایج شگفت‌انگیزی در یادگیری مکالمه انگلیسی خود باشید.

پیشنهاد ویژه: آموزش مکالمه را با بازدهی بی نظیر، در کلاس مکالمه زبان انگلیسی انگلیشدان تجربه کنید!

بهترین روش تقویت مکالمه زبان انگلیسی،

مساویست با مکالمه کردن به زبان انگلیسی!

درست است! اما یعنی چه؟! یعنی تمرین مستمر صحبت کردن؛ به همین سادگی! حالا چطور باید آن را انجام دهیم؟

‌برای تقویت مهارت اسپیکینگ زبان انگلیسی، باید به صورت مستمر و مداوم با خود یا با دوستانتان که ترجیحا سطح دانش زبانی آنها حدودا با شما برابر باشد، به زبان انگلیسی صحبت کنید؛ پس سعی کنید هرروز زمانی را به این امر اختصاص دهید حتی اگر فقط ۲۰ دقیقه (یا حتی کمتر!) وقت دارید؛ هیچ اشکالی ندارد، فقط استمرار را فراموش نکنید تا شاهد نتایج شگفت انگیز در تقویت مکالمه زبان انگلیسی خود باشید.‌

‌اولین راهی که احتمالا به ذهنتان خطور کرده این است که باید فردی را بیابم تا بتوانم با وی و البته به صورت روزانه و مستمر به انگلیسی صحبت کنم. ولی ظاهرا مشکلی وجود دارد. اکثر ما چنین موقعیتی را نداریم و یا اگر چنین فردی وجود داشته باشد، انگیزه‌ی کافی جهت صحبت کردن به زبان انگلیسی نداشته و باری بر روی دوش ما اضافه خواهد کرد!

یعنی باید هر روز علاوه بر ایجاد انگیزه در خود جهت تقویت اسپیکینگ speaking، بار فرد دیگری را نیز به دوش بکشیم و او را هم متقاعد کنیم که لطفا برای مکالمه کردن با من وقت بگذارید! آنهم هرروز! دور از ذهن به نظر می‌رسد. ولی خوشبختانه جای هیچ نگرانی‌ نیست. چون شما در مسیر تقویت مکالمه انگلیسی خود به هیچ فرد دومی محتاج نیستید و می‌توانید با قدرت هر چه تمام تر روی پاهای خودتان بایستید!

برای تقویت اسپیکینگ، تا می‌توانید مکالمه انگلیسی داشته باشید.

ارائه‌ی بهترین برنامه برای تقویت اسپیکینگ به طور مستمر!

مهم ترین توصیه انگلیشدان این است که به دنبال یک متد یا موضوع خاص برای حرف زدن به زبان انگلیسی نباشید و بدون هیچ گونه توجه به اشتباهات احتمالی که حین مکالمه کردن به زبان انگلیسی دارید، به مسیر خود ادامه دهید.

پس مکالمه کنید حتی به غلط!

باور کنید یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، از آنچه که فکر می‌کنید راحت تر و البته شیرین تر است! کافی است تا در مورد لغات جدیدی که در کتابها یا فیلم های انگلیسی یا هرجای دیگر می‌آموزید با خودتان به زبان انگلیسی صحبت کنید و یا خلاصه‌ی مطلبی که خوانده‌اید را به زبان انگلیسی برای خودتان بازگو کنید و یا حتی راحت تر از آن، اتفاقاتی که به طور روزانه پیرامون شما رخ می‌دهد را به زبان انگلیسی برای خود بیان کنید.‌

یکی از موثر ترین شیوه هایی که به طور روزانه می‌توانید از آن به عنوان بهترین روش تقویت مکالمه زبان انگلیسی استفاده کنید، این است که هرشب قبل از خوابیدن، چند دقیقه زمان اختصاص دهید و اتفاقاتی که طی روز برایتان افتاده است را به زبان انگلیسی توضیح دهید.

یعنی دقیقا از همان لحظه‌ای که از خواب بیدار شدید تا الان که مجدد به تخت خوابتان آمدید. به تمام فعالیت هایی که انجام دادید، مکان هایی که رفتید، افرادی را که ملاقات کردید و همه و همه فکر کنید وسعی کنید در رابطه با آنها، به زبان انگلیسی جمله سازی کنید. بعد از آن، با اتصال معنایی هر جمله به جمله بعد، زنجیره‌ای از جملات به هم مرتبط را ایجاد کنید. (در ادامه روش آنرا هم توضیح می‌دهیم پس صبور باشید و ادامه دهید!)

هرچه بیشتر به جزئیات حتی جزئیات کم اهمیت توجه کنید، ذهن خود را بیشتر به چالش می‌کشید و مسلط تر می‌شوید؛ این جزئیات می‌تواند ساعت بیدار شدن از خواب، غذایی که برای وعده‌ی صبحانه‌ی خود میل کردید، وسیله نقلیه‌ای که با آن به محل کار خود رفتد و سایر موارد باشد.

البته ممکن است بعد از اینکه این عمل را جهت تقویت اسپیکینگ زبان انگلیسی خود به مدت دو هفته‌ی متوالی انجام دادید، کمی خسته کننده شود.

بله حق با شماست! تکرار هر چیز می‌تواند بعد از مدتی کسل کننده باشد.

ولی اصلا نگران نباشید! حالا وقت این است که خود را به چالش های هیجان انگیز تری دعوت کنید! اما چطور؟!

برای این کار مثلا می‌توانید شروع کنید به پاسخ دادن به بی‌نهایت سوالاتی که در رابطه با موضوعات متنوع اسپیکینگ و مکالمه وجود دارد. ناگفته نماند که در تمرینات مربوط به تقویت مکالمه زبان انگلیسی، پاسخ دادن به سوالات مشخص و از پیش تعیین شده، از تعریف کردن فعالیت های روزانه آسان تر به نظر می‌رسد؛ چون سوال مشخص هست و شما فقط باید به آن پاسخ دهید.

حالا این سوالاتی را که می‌گویید را از کجا می‌توانیم پیدا کنیم؟!

نحوه‌ی پیدا کردن سوال برای تقویت مکالمه انگلیسی

جواب آن ساده است! از گوگل کمک بگیرید! با یک سرچ ساده می‌توانید انبوهی از سوالات مد نظر خود را پیدا کنید و شروع به تقویت مکالمه زبان انگلیسی خود نمائید؛ مثلا سرچ کنید:

speaking questions about food | سوالات اسپیکینگ در مورد غذا

با سوالاتی از این قبیل مواجه می‌شوید:

What’s your favorite food

  What is the last food you cooked at home

What are the foods that are unhealthy

یا هر موضوع دیگری. یادتان باشد مستقیما به سراغ جواب اصلی سوال نروید و پیرامون آن صحبت کنید و به آهستگی جواب اصلی را بیان کنید. چرا که هدف صحبت کردن است نه پاسخ دادن! اصل پاسخ شما، هرچه که هست هیچ اهمیتی ندارد!

حالا فرض می‌کنیم حین پاسخ به سوالات بالا، لغات جدید زیر را یاد گرفته اید :

appetite | portion size | cuisine
appetite : اشتها

portion size : سایز وعده غذایی
cuisine : دست‌پخت، روش آشپزی

بهترین کار برای تقویت اسپیکینگ speaking این است که علاوه بر استفاده از این لغات در مکالمه‌ خود و پاسخ دادن به سوالات، ابتدا معنای هر یک را به تنهایی به زبان انگلیسی برای خود تعریف کرده و سپس راجع به آن با خود صحبت کنید؛ مثلا واژه‌ی appetite را در نظر بگیرید:

Appetite is the feeling that you have for eating foods and fruits
appetite یعنی احساسی که در مورد خوردن غذاها و میوه‌ها داری.

بعد از معنا کردن کلمه به زبان انگلیسی برای خود، حالا نوبت صحبت کردن است؛ یادتان نرود زیاد مهم نیست چه می‌گویید، فقط صحبت کنید!

Last week I went to a party. Actually there was lots of food. First I had a big appetite and I started eating a big piece of apple pie

But after a while, I lost my appetite. So, I couldn’t eat my dinner. I was really sad because the dinner was so delicious

At first I didn’t know why. But after a short time I realized it was because of the cake I had eaten

و آنرا می توانید بسیار بیشتر هم ادامه دهید. نکته‌ جالب اینجاست که من این را به طور کاملا فی البداهه نوشته و اصلا هفته پیش به هیچ مهمانی نرفته‌ام و فقط داستانی را سرهم کردم! چون مهم حرف زدن و تقویت مکالمه زبان انگلیسی است و نه صحت گفته های من!

عده‌ای از زبان آموزان نیز بر این باورند که پاسخ به این سوالات مخصوص کسانی است که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند. اما اصلا اینگونه نیست! فقط از خود بپرسید که پاسخ دادن به سوالات موجب چه چیزیست؟! درست است مکالمه به انگلیسی! و حرف زدن به انگلیسی همان چیزیست که انگلیشدان، آنرا بهترین روش تقویت اسپیکینگ می‌نامد.

و البته تعریف کردن فعالیت های روزانه را به طور کامل کنار نگذاشته و همواره در برنامه‌ی خود داشته باشید تا زمانیکه به سطح قابل قبولی برسید و بتوانید آنرا با تمرینات پیشرفته تر جایگزین نمائید.

استمرار در این روش، در مدت زمان نه چندان طولانی، در تقویت مکالمه زبان انگلیسی برای شما معجزه می‌کند. هیچ اهمیتی ندارد اگر اشتباه می‌کنید. خود حرف زدن است که اهمیت دارد و موجب تقویت مهارت گفتاری شماست فارغ از درست یا غلط بودن ساختار ها و لغات. جای هیچ نگرانی‌‌ نیست و مطمئن باشد به مرور زمان تمامی اشتباهات اصلاح خواهد شد.

فرقی نمی‌کند که هدف شما از تقویت مکالمه زبان انگلیسی چه باشد؛ افزایش دانش عمومی زبان انگلیسی یا آماده سازی برای امتحاناتی همچون امتحان آیلتس. این روش بهترین بازدهی را برای شما خواهد داشت.

تقویت اسپیکینگ زبان انگلیسی و ضبط کردن صدا!

ضبط کردن صدای خود حین مکالمه، عاملی بی‌نهایت موثر در یادگیری ابعاد مختلف زبان مانند تقویت اسپیکینگ زبان انگلیسی و البته تقویت تلفظ می باشد. اما چرا؟!

در مسیر تقویت مکالمه زبان انگلیسی، ضبط صدای خود را فراموش نکنید.

این روشی است که انگلیشدان به تمامی زبان‌آموزانش توصیه می‌کند!

ضبط صدای خود را می‌توانید در رابطه‌ی بیان همان فعالیت های روزانه انجام دهید؛ و یا اگر فیلم یا سریالی دیدید، کتاب یا مجله‌ای خواندید و یا حتی اگر هیچ کدام را انجام نداده‌اید، می‌توانید خاطره‌ای از خودتان یا دوستان و یا اعضای خانواده‌تان تعریف کنید و صدای خود را ضبط کنید.

حالا این پرسش مطرح است که این کار در پروسه تقویت اسپیکینگ بدون کلاس چه نقشی می‌تواند داشته باشد؟!

با گوش کردن به صدای خودتان به بسیاری از اشتباهاتتان به راحتی پی خواهید برد و برای بار دوم دیگر آنها را تکرار نمی‌کنید.

همچنین در حین گوش کردن به صدای خودتان، می‌توانید به ایرادات تلفظی خود در مکالمه به زبان انگلیسی پی ببرید و روی پیشرفت نقاط ضعف خود متمرکز شوید.

یکی از راهکار های بسیار موثر در فرایند ضبط صدای خودتان این است که ابتدا به یک ترانه، مصاحبه، قسمتی از یک فیلم و یا سریال و یا سخنرانی به زبان انگلیسی گوش دهید. سپس آنرا مجددا پخش کنید و این بار جمله به جمله آنرا متوقف کنید. بعد از آن سعی کنید چیزی که شنیدید را تکرار کنید و صدای خودتان را هم ضبط نمائید. این روش یک دوپینگ قوی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی است.

در پایان که به صدای خود گوش می‌دهید، به راحتی به تفاوت های موجود بین صدای خودتان و منبع اصلی پی خواهید برد. آنها را یادداشت نموده و دفعات بعدی سعی کنید با بهبود آنها، تلفظ هر چه بهتر و شبیه تری به منبع اصلی داشته باشید. دست از تلاش برندارید؛ خواهید دید که بعد از چند بار تمرین و تکرار، لحن و آهنگ بسیار نزدیکی به گوینده ی منبع اصلی خواهید داشت.

و اما چیزی حتی مهم تر از اهمیت موضوع گفته شده در فرایند ضبط صدا وجود دارد! یکی از بزرگترین اشتباهاتی که اغلب زبان آموزان حین تمرین جهت تقویت اسپیکینگ زبان انگلیسی مرتکب می شوند، این است که هر جا که حین حرف زدن معنای لغتی را نمی‌دانند، حرف زدن را متوقف کرده و در دیکشنری معادل انگلیسی لغت مذکور را جستجو می‌کنند!

این کار به شدت بازدهی تمرین شما را پایین خواهد آورد؛ چرا که با این کار، رشته‌ی کلامتان پاره شده و تقریبا فراموش می کنید که در حال گفتن چه چیزی بودید و توان ادامه دادن مکالمه‌ شما کاهش می‌یابد.‌

پس حتی اگر در یک کلاس خصوصی مکالمه انگلیسی، معلم زبان خصوصی شما عادت دارد تا شما را حین حرف زدن متوقف کرده و اصلاح کند، به ایشان محترمانه تذکر دهید که شیوه‌ی اشتباهی را در پیش گرفته و باید اشتباهات شما را یادداشت کند و در پایان به شما توضیح دهد!

مرتبط بخوانید: با شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی انگلیشدان، شرایطی منحصر به فرد را در تقویت سریع مکالمه انگلیسی خود تجربه کنید!

‌تنها کافیست صدای خود را حین صحبت کردن جهت تقویت مکالمه زبان انگلیسی ضبط کرده و هرجا که معادل انگلیسی واژه‌ای را نمی‌دانید، از معادل فارسی آن استفاده کنید!

علت اصلی ضبط کردن صدا برای تقویت speaking!

فرض کنید می‌خواهم به انگلیسی بگویم “من هرروز به مدرسه می‌روم” ولی حین مکالمه متوجه می‌شوم که معادل انگلیسی واژه‌ی مدرسه را نمی‌دانم. پس جمله‌ی فوق را به صورت

I go to madrese every day بیان می‌کنم!‌ (در واقع خود واژه‌ی مدرسه در جمله‌ی انگلیسی استفاده شده است. می‌دانم عجیب به نظر می‌رسد!)

چی؟! چرا فارسی هارو میریزید تو انگلیسی ها؟ یعنی فارسی و انگلیسی را باهم ترکیب کنم؟؟

دقیقا همینطور است. نگران نباشید! هیچ مشکلی ندارد! فقط قرار است هر چه روان تر به مکالمه انگلیسی خود ادامه دهید و رشته‌ی کلام خود را پاره نکنید. در پایان به صدای ضبط شده‌ی خود گوش داده و معادل انگلیسی لغاتی را که بلد نبودید جستجو کنید. به همین راحتی.

این کار یک تیر است و دو نشان! هم تقویت اسپیکینگ به بهترین نحو ممکن، و هم افزایش دایره‌ی کلمات انگلیسی شما به طور چشمگیر. علاوه بر اینها، گوش کردن به صدای خود روشی بسیار مناسب برای پی بردن به ایرادات تلفظی و بهبود تلفظ و لهجه‌ی شماست.

در تقویت اسپیکینگ بدون کلاس، نمی‌دانم چه بگویم را فراموش کنید!

یکی از مهم ترین مشکلاتی که اکثر زبان آموزان هنگام تمرین جهت تقویت مکالمه زبان انگلیسی با آن روبرو می‌شوند این است که نمی‌دانند چه بگویند. بعضا می‌گویند که حتی به زبان فارسی هم در رابطه با بعضی مسائل حرفی برای گفتن ندارند و یا در طی روز اتفاق خاصی برایشان رخ نداده است تا بتوانند راجع به آن در انتهای شب صحبت کنند. این مسئله کاملا طبیعی و قابل قبول است و اما راه حل آن چیست؟‌

توجه کنید همانطور که قبلا هم توضیح داده شد، هدف اصلی ما از صحبت کردن، تقویت اسپیکینگ speaking است و خیلی مهم نیست که چه می‌گوییم و یا راجع به چه چیزی صحبت می‌کنیم.

فقط سعی کنید تا صحبت کنید و یا داستانی را سرهم کنید و حتی دروغ بگویید! درست است دروغ بگویید هیچ اهمیتی ندارد! به مرور خواهید دید که ذهن خلاق تری خواهید داشت و به راحتی راجع به موضوعات مختلف می‌توانید مدت ها به زبان انگلیسی صحبت نمائید.

مرتبط بخوانید: تقویت لیسنینگ انگلیسی را با استفاده از بهترین روش‌ها و منابع تجربه کنید!

ارائه‌ی یک راه حل برای افزایش مهارت اسپیکینگ!

آیا راه حلی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی، با صحبت کردن در رابطه با چیز هایی که راجع به آنها چیزی نمیدانیم، وجود دارد؟! در ابتدا گفتن این نکته خالی از لطف نیست که همواره سعی کنید مطالعه آزاد داشته باشید چه به زبان فارسی و چه به زبان انگلیسی.

افزایش دانش عمومی، به شما کمک می کند تا راحتتر بتوانید راجع به موضوعات مختلف صحبت کنید. پس در مکالمه به زبان انگلیسی یک پله جلو خواهید افتاد؛ یعنی می‌دانید چه می‌خواهید بگویید و فقط باید در لحظه گفته های خود را در ذهنتان از فارسی به انگلیسی تبدیل کنید!

بعد از مدتی استمرار در تمرینات تقویت اسپیکینگ انگلیسی خود، آنقدر سرعت پردازش ذهن شما در تبدیل جملات از فارسی به انگلیسی زیاد خواهد شد که حرف زدنتان همچون افرادی به نظر خواهد رسید که انگلیسی، زبان مادری آنهاست!

با همه این تفاسیر، اگر بازهم راجع به موضوعی هیچ نمی‌دانستیم و حرفی برای گفتن نداشتیم، راه حل چیست؟

راه حل پیش انگلیشدان است! استراتژی جملات زنجیره‌ وار بدون توجه به هدف جملات گفته شده.

حالا یعنی چی؟!

بسیار ساده است؛ فقط تلاش کنید مکالمه خود را توسط وصل کردن هر جمله به جمله‌ی بعد ادامه دهید بی آنکه به مفهوم کلی صحبت های خود توجهی داشته باشید. خواهید دید که به طور بی‌وقفه می‌توانید به صحبت کردن ادامه دهید! این یکی از اصول بنیادین تقویت مکالمه زبان انگلیسی است.

مثلا از شما می‌خواهم تا با واژه‌ی خودکار pen به زبان انگلیسی صحبت کنید. چقدر می‌توانید ادامه دهید؟ قبل از خواندن ادامه‌ی مطلب، ۱ دقیقه فکر کرده و با خود جمله سازی کنید. شاید بگویید :

Well, it is a pen. I can use it to write something on the paper

البته تجربه نشان داده است که خیلی ها همین را هم نمی‌توانند بگویند!

حالا با استفاده از استراتژی گفته شده به شما نشان خواهم داد که چطور می‌توانید مکالمه انگلیسی خود را به طور بی‌وقفه ادامه دهید! مثل آب خوردن!

 Well, it is a pen. It is used to write something on the paper. For example, students can write the new things that they learn in a class. Later on, they can come back to their papers to review what they wrote in the class

So pen is a tool that helps humans to learn and save new things. Students can go to higher levels and finish their courses of study by using a simple pen

Someday, they are completely ready to start a new job. As a result, they can earn and save money. After a while, they are independent and they can get married

When you get married, you have a lot more responsibilities compared to the past. Sometimes you have problems with your wife. You must try to solve your problems with your wife, because family is the most important thing for everyone

It is even more important when you have children. Because you should teach them how to deal with the  problems of life

ترجمه:

خوب، خودکار است. برای نوشتن چیزی روی کاغذ استفاده می شود. به عنوان مثال، دانش آموزان می توانند چیزهای جدیدی را که در یک کلاس یاد می گیرند بنویسند. بعداً، آنها می توانند به مقالات خود برگردند و آنچه را در کلاس نوشتند مرور کنند.

بنابراین قلم ابزاری است که به انسان کمک می کند چیزهای جدید را یاد بگیرد و ذخیره کند. دانش آموزان می توانند با استفاده از یک قلم ساده به سطوح بالاتر رفته و دوره های تحصیلی خود را به پایان برسانند.

روزی، آنها کاملاً آماده شروع کار جدید هستند. در نتیجه، می توانند درآمد کسب کنند و پس انداز کنند. بعد از مدتی مستقل می‌شودن و می توانند ازدواج کنند.

وقتی ازدواج می کنید، مسئولیت های شما بسیار بیشتر از گذشته است. بعضی اوقات با همسرتان مشکلی دارید. شما باید سعی کنید مشکلات خود را با همسرتان حل کنید، زیرا خانواده مهمترین موضوع برای همه است.

وقتی بچه دار می شوید حتی از اهمیت بیشتری هم برخوردار می‌شود. زیرا باید به آنها بیاموزید که چگونه با مشکلات زندگی کنار بیایند و…

همانطور که مشاهده کردید، جمله‌ی اول را بدون توجه به اینکه راجع به چه چیزی و یا با چه هدفی صحبت می‌کنم، با لغات ساده ادامه داده به گونه‌ای که می‌توان با استفاده از روش فوق به طور بی‌وقفه به صحبت کردن ادامه داد. نتیجه آنهم چیزی جز تقویت مکالمه زبان انگلیسی در سطوح بالا نیست. ضمنا جملات بالا را نیز فی البداهه و بدون فکر کردن نوشته‌ام!

بنابراین اگر روزی، مثلا به علت کسالت یا مریضی هیچ کاری انجام نداده و به هیچ جایی نرفته اید و در نتیجه ایده‌ای برای صحبت کردن ندارید، میتوانید راجع به مریض بودن، اثرات آن بر زندگی و روحیه‌ی افراد، عقب افتادن از کار های روزمره، افزایش فشار کاری در روز های آینده و بسیاری موضوعات دیگر که شروع آنها میتواند از مریض و بیحال بودن نشات بگیرد، صحبت کنید!

اگر جهت تقویت مکالمه زبان انگلیسی خود، با هر هدفی که دارید، همچون افزایش دانش عمومی زبان انگلیسی، آمادگی شرکت در آزمون آیلتس، آمادگی شرکت در کنکور زبان انگلیسی دانشگاه ها و… ، نیاز به یک معلم خصوصی زبان مجرب و توانمند دارید، با ما تماس بگیرید و مشاوره‌های کاملا رایگان دریافت نمائید.

امیدواریم مقاله‌ی بهترین روش تقویت اسپیکینگ زبان انگلیسی انگلیشدان، برای شما مفید واقع شده باشد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

نوشته های مشابه

‫۲۴ دیدگاه ها

 1. یه مقاله عالی و کاربردی و پر از نکات خوب.
  ممنونم از زحمات شما

  1. با سلام و ادب لطفا برای بررسی شرایط کلاس ها تماس بگیرید ممنونم.
   ۰۲۱۲۸۴۲۶۰۶۴

  1. با عرض پوزش حتما خط ها مشغول بودن. لطفا مجددا تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

 2. جالبه برام تو سالهایی ک انگلیسی کار میکردم مکالمه و لیسنینگم خوب بود نسبت ب هم کلاسیم خ ناخواسته این متد ها رو انجام میدادم

 3. بله من
  صدام رو ظبط میکنم و جالبه و سایر روشها هم عالی امتحان میکنم حتمااااا

 4. ممنونم .
  اقا یه سوال به نظر شما کسی که پایه ضعفی داره از اول خودش مطالعه کنه بعد کلاس بره یا نه همون اول کلاس بره بهتره؟
  بعد اینکه شما کلاس های عمومی رو پیشنهاد می کنید برای تازه کارا یا خصوصی؟

  1. سلام🙏 اگر سطح فردی خیلی پایین باشه لازم هست که زیر نظر استاد زبان رو یاد بگیره. ولی بعد از رسیدن به یک سطح مشخص میتونه خودش ادامه بده. در رابطه با نوع کلاس هم به شما و شرایطتون بستگی داره. خب کلاس های خصوصی بازدهی خیلی بیشتری دارن و شما رو زود تر به هدفتون میرسونن.

 5. سلام من تابحال این روشهای تقویت مکالمه رو جایی نشنیده بودم واقعا برام جالب بود بسیار ممنونم

 6. خیلی به راهکار های جالبی اشاره کردین همیشه مشکل نداشتن پارتنر مانع تمرینم میشد و از الان دیگه این رو به عنوان یک مشکل نمیبینم 😃

 7. سلام با همراهی شما روزانه چند ساعت باید زمان بذاریم ؟

  1. سلام. این سوال کلی است و به عوامل زیادی از جمله سطح فعلی شما، هدف شما از آموزش زبان، میزان پشتکار و پیگیری شما، سن، استعداد یادگیری زبان و… بستگی دارد. جهت مشاوره‌ی دقیق به پیج اینستاگرام انگلیشدان دایرکت دهید.
   آی دی پیج در بالای صفحه‌ی اصلی سایت قرار دارد.🙏

 8. بی نظیر هستید استاد 👏👏👏👏👏👏
  آموزش هاتون واقعا فوق العاده اس به جرات میتونم بگم آموزشی که شما میدین رو هیچ استاد و هیچ آموزشگاهی نمیتونه ارائه بده

 9. عالی 👍🏼 چطور میتونم برای ثبت نام اقدام کنم؟ کلاس هاتون به چه صورت هستند؟

  1. سلام ممنونم 🙏 از طریق شماره های زیر اقدام نمایید یا به پیج اینستاگرام انگلیشدان دایرکت دهید. آی دی پیج در بالای صفحه اول سایت موجوده 🙏
   ۳۷ ۹۱۵ ۴۷ ۰۹۱۲
   ۵۵ ۸۰۰ ۸۱ ۰۹۳۷

 10. اگر هر زبان آموزی این مسیر رو طی کنه قطعا معجزه ی این روش ها رو میبینه😍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا