تست -

آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت

امروزه و در سراسر دنیا، یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت باعث شده است که افراد زیادی تسلط به مکالمه زبان انگلیسی را یکی از اولویت‌های مهم زندگی خود به حساب آورند.

البته کشوری که افراد برای مهاجرت انتخاب می‌کنند و همچنین هدفشان از مهاجرت با یکدیگر متفاوت است. به‌طور مثال برخی به قصد ادامه تحصیل و برخی دیگر برای پیدا کردن جایگاه شغلی و یا ادامه زندگی خود مهاجرت می‌کنند. از بهترین کشورهای انگلیسی‌ زبان برای مهاجرت هم می‌توان آمریکا، کانادا، انگلیس، استرالیا و… را نام برد.

تا انتها با ما همراه باشید تا نه تنها نکاتی بسیار مفید و کاربردی برای یادگیری زبان برای مهاجرت بیاموزید، بلکه بهترین کلاس آموزش زبان برای مهاجرت و ویژگی‌های آنرا هم به شما معرفی کنیم.

ویژگی‌های آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت در یک نگاه (با کلیک روی هر شماره، به همان قسمت منتقل می‌شوید)

آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت با قرار گرفتن در محیط

البته که قرار گرفتن در محیط تا حد بسیار زیادی برای یادگیری زبان مؤثر است، اما باید این نکته را بدانید که اگر می‌خواهید به کشور انگلیسی‌ زبانی سفر کنید و هیچ چیزی از زبان انگلیسی نمی‌دانید، حتماً در آن‌جا به مشکل خواهید خورد؛ چراکه قرار گرفتن در محیط، زمانی مؤثر خواهد بود که خودتان از پیش تا حدودی با این زبان آشنا باشید.‌

از طرف دیگر برای زندگی کردن در آن کشور نیاز دارید تا بتوانید با دیگران ارتباط برقرار کنید و این ارتباط باید از همان روزهای اول صورت بگیرد و نمیتوانید بگویید بعد از چندین ماه که زبان را یاد گرفتم با دیگران ارتباط برقرار می‌کنم!

در نتیجه یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت را باید چند ماه پیش‌از سفر خود شروع کنید. یکی از بهترین راه ها شرکت در کلاس زبانی است که صرفا بر روی این موضوع تمرکز داشته و مکالمه انگلیسی در مورد مهاجرت در موقعیت های مختلف را به شما آموزش دهد. این یکی از راه‌های میان‌بر یادگیری، برای افرادیست که قرار است مهاجرت کنند.

ازآن جایی ‌که ما ایرانیان در زندگی روزمره خود در معرض زبان انگلیسی قرار نمی‌گیریم، باید تلاش کنیم تا خودمان، محیط اطراف را تا حد امکان با زبان انگلیسی آغشته کنیم؛ مثلا سعی کنید مدام به این زبان گوش دهید.

سعی کنید با خودتان انگلیسی صحبت کنید و یادداشت ها و برنامه‌های روزانه‌تان را به زبان انگلیسی بنویسید. هرگز از قدرت آهنگ‌ها و فیلم‌ها برای آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت غافل نشوید و بدانید که هر چه بیشتر خودتان را در معرض این زبان قرار دهید سریع تر نتیجه می‌گیرید.

یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت از طریق افراد انگلیسی‌ زبان

خوب است بدانید که برای مهاجرت به کشور انگلیسی زبان، صرفاً یادگیری زبان کافی نیست و بهتر است شما در مورد فرهنگ کشور مقصد خود مطالعه و جستجو کنید تا در آن‌جا کمتر دچار culture shock یا همان شوک فرهنگی شوید.

یکی از موارد بسیار خوبی که علاوه بر تقویت مکالمه شما، موجب آشنایی شما با آداب و رسوم کشورها می‌شود، این است که با افراد آن کشور پیش ‌از مهاجرت خود صحبت کنید.

اپلیکیشن hellotalk را می‌توان بهترین اپلیکیشن برای صحبت با افراد خارجی دانست که شما از این طریق می‌توانید با افراد بسیاری از سراسر دنیا در ارتباط باشید و از آموزش زبان برای مهاجرت لذت ببرید.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مهاجرت

همان گونه که پیش‌تر ذکر کردیم، نباید یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت را به دقایق نود و یا بدتر، به زمانی‌که به کشور مقصد سفر کردید موکول کنید.

البته بسته به هدف افراد، میزان سطح دانش زبانی که به آن نیاز دارند متفاوت است؛ به ‌طور مثال دانشجویی که قصد ادامه تحصیل در یک کشور خارجی را دارد، باید یک مدرک معتبر زبانی مانند آیلتس یا تافل داشته باشد. واضح است که چنین شخصی باید از مدت ها قبل به فکر یادگیری زبان باشد. اما اگر هم به مدرک خاصی احتیاج ندارید باید بتوانید به راحتی انگلیسی عمومی را صحبت کنید.

برای آموزش زبان برای مهاجرت بهتر است خودتان را در موقعیت‌های مختلف فرض کنید. موقعیت‌هایی که احتمال می‌دهید در آن‌جا برای شما اتفاق بیفتد. دراین‌صورت و به دلیل آمادگی قبلی، در محیط واقعی دیگر استرس ندارید و به خوبی با دیگران ارتباط برقرار می‌کنید‌.

مثلا فرض کنید به رستوران رفته‌اید و می‌‌خواهید غذای دلخواه خودتان را سفارش دهید. همه چیز را در نظر بگیرید و تصور کنید که به چه عبارات و لغاتی نیاز دارید. از لحظه ای که منو را می‌ بینید تا زمانی که صورت‌حساب را پرداخت می‌ کنید. می‌تواند از پادکست های صوتی که زبان را در موقعیت‌های مختلف آموزش می‌دهد، استفاده کنید.

در مقاله مکالمات روزمره انگلیسی در سفر انگلیشدان، می‌توانید مثال‌هایی واقعی و کاربردی از آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مهاجرت و لغات و عبارات مربوطه را نیز مشاهده فرمایید.

دوره‌های یادگیری سریع زبان برای مهاجرت انگلیشدان

اگر تا به حال با هدف یادگیری زبان برای مهاجرت کتاب‌های مختلفی خریده‌اید، احتمالا متوجه شده‌اید که کار به این سادگی‌ها هم نیست! چراکه زبان انگلیسی نوشتاری و کتابی کاملاً با آنچه که در محیط واقعی و مکالمه استفاده می‌شود، تفاوت دارد.

به‌همین دلیل است که در ابتدای این مطلب گفتیم که فیلم‌ها تاثیر شگفت‌‌انگیزی بر روی مکالمه شما خواهند داشت؛ تمام آنچه را که در یک فیلم از انگلیسی زبانان می‌شنوید، در محیط کاملاً واقعی و نه صرفاً آموزشی اتفاق می‌افتد.

در دوره‌های یادگیری سریع زبان برای مهاجرت انگلیشدان، کاملاً از منابع صوتی و تصویری بسیار کاربردی که بیانگر انگلیسی واقعی در محیط های مختلف هستند، استفاده می‌شود.

این منابع متناسب با سطح و اهداف زبان‌آموزان و به گونه‌ای توسط اساتید استفاده می‌گردد که به مرور و با قرار دادن زبان‌آموز در موقعیت های واقعی مکالمه، مانند مکالمه در رستوران، هتل، هواپیما و…، علاوه بر آشناسازی زبان‌آموز با شرایط واقعی، سطح زبان وی را نیز به طرز محسوس و در کمترین زمان ارتقا می‌دهد.

زبان آموزان تمام اصلاحات و عباراتی را که به هنگام مهاجرت به آن نیاز دارند را به صورت موضوع محور آموزش می‌بینند و درباره‌ ی هر کدام نیز با استاد خود در موقعیت‌های مختلف مکالمات مستمر خواهند داشت.

به همین دلیل و به خاطر تجربه ای که پیش از مهاجرت داشته‌اند به راحتی در کشور مقصد ارتباط برقرار می‌کنند.

پشتیبانی بیست و چهار ساعته

در انگلیشدان آموزش زبان و پاسخ گویی به سوالات توسط اساتید، مستمر بوده به مدت زمان کلاس‌ها محدود نمی‌شود؛ از طرف دیگر، افرادی که به فکر آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت هستند، اغلب اوقات نمی‌توانند زمان زیادی را برای مطالعه و یادگیری اختصاص دهند.

از همین رو در انگلیشدان ما با پشتیبانی بیست‌ و چهارساعته این فرصت را به زبان آموزان می‌دهیم تا هرروزه با معلم خود در ارتباط بوده و به صورت پیوسته با زبان انگلیسی در ارتباط باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و ثبت نام در کلاس‌های خصوصی انگلیشدان، با ما تماس بگیرید. (تمام ایام هفته پاسخگو هستیم)

تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا امتیاز بدهید (سمت چپ بیشترین امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا