تدریس خصوصی زبان کودکان با نهایت کیفیت -

تدریس خصوصی زبان کودکان + پشتیبانی تمام‌وقت فرزند شما

تدریس خصوصی زبان کودکان می تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای والدینی باشد که می‌خواهند فرزندشان از سنین پایین، زبان انگلیسی را یاد بگیرد. در ادامه به شما توضیح می‌دهیم که چرا تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان انگلیشدان، می‌تواند بهترین گزینه برای فرزند شما برای یادگیری زبان به طور موثر و هدفمند باشد.

مجموعه انگلیشدان، با بهره گیری از اساتید مجرب، خلاق و متخصص در زمینه تدریس خصوصی زبان به کودکان و همچنین به کار گیری به روز ترین متد، از ابتدای راه و به صورت تمام وقت، فرزند شما را در مسیر یادگیری همراهی میکند. 

 

تدریس خصوصی زبان کودکان با جذابیت بسیار بالا

بچه ها دنیایی کاملاً متفاوت با بزرگسالان دارند. آنها به طور ذاتی به دنبال بازی و سرگرمی هستند و هر آنچه که می‌خواهیم به آن‌ها آموزش دهیم، باید جذابیت بسیار بالایی داشته باشد. شاید بتوان گفت ایجاد علاقه در کودکی که می‌خواهد زبان انگلیسی را یاد بگیرد، اولین و مهم‌ترین مرحله‌ای است که باید در تدریس خصوصی زبان کودک به آن توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

تدریس خصوصی زبان کودکان

یک معلم خصوصی زبان کودک باید تمام تلاش خود را بکند تا نحوه تدریسش طوری باشد که فرزند شما، خودش مشتاق به یادگیری زبان شود، نه این‌که از سر اجبار، نارضایتی و یا ترس والدین خود سر کلاس بنشیند. چنین اتفاقی اصلا دور ار ذهن نیست. اگر کودک شما، مدرس خود را دوست خود بداند و زمانی را که در کلاس شرکت می‌کند، یک زمان برای تفریح خود در نظر بگیرد، قطعا با اشتیاق فراوان برای شروع آن لحظه شماری می‌کند.

انگلیشدان معتقد است که یک مدرس خصوصی زبان کودک با تجربه و توانمند، نباید فقط کتاب‌های آموزشی را در مسیر تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان مورد استفاده قرار دهد. بلکه کتاب ها، تنها بخشی از مسیر است؛ البته کتابی که خود از جذابیت و بازدهی بسیار بالایی برخوردار باشد.

بخش مهم‌تر از به کارگیری کتاب، این هست که آموزش باید به نحوی غیر مستقیم و با استفاده از ویدیوها، کارتون‌ها و انیمیشن‌های مناسب با سن او انجام شود. به این معنی که استاد زبان باید برای هرجلسه، برنامه‌ای مدون داشته باشد و بداند که هدف از هرجلسه دقیقا چیست. در عین حال کودک نیز قرار نیست متوجه این برنامه شود. در واقع او باید آنقدر از کلاس خود لذت ببرد که متوجه گذر زمان نشده و حتی پایان جلسه برای او لحظه‌ای ناراحت کننده تلقی گردد!

به کارگیری بهترین معلم خصوصی زبان کودک

برخی موسسات آموزشی فکر می‌کنند که هر مدرسی که به زبان انگلیسی آشنایی دارد و یا می‌تواند به بزرگسالان آموزش دهند، حتماً مدرس مناسبی برای تدریس خصوصی زبان کودکان هم خواهد بود! در صورتی که روش کار با بچه ها در مقایسه با بزرگسالان کاملا متفاوت می باشد.

مورد بدتر هم این تفکر است که یک استاد تازه‌کار و با سطح معلومات پایین که توان آموزش به بزرگسالان را ندارد، گزینه مناسبی برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی ویژه کودکان و کسب تجربه است!

معلم خصوصی زبان کودک

در واقع ممکن است فردی که در تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان مهارت دارد بتواند به بزرگسالان هم آموزش دهد، اما خلاف این موضوع امکان پذیر نیست و این شخص‌ باید درباره‌ی روانشناسی و نحوه صحیح تعامل با بچه ها مطالعه کرده و کسب دانش نماید.

در انگلیشدان، معلم خصوصی زبان کودک، باید از دانش بالا، تجربه‌ کافی و البته خلاقیت قابل قبول و همچنین اخلاق بسیار خوب و صبورانه‌ای برخوردار باشند. همچنین به طور منظم، دانش آنها در مورد نحوه برخورد با کودکان، از طریق کارگاه‌ها، وبینارها و دوره‌های مختلف، ارتقا می‌یابد.

اما چرا دانش بالا؟ به آن دلیل که کودکی که به‌تازگی با زبان انگلیسی آشنا می شود ذهن بسیار انعطاف‌پذیری دارد و اگر از همان ابتدا موضوعی را به اشتباه یاد بگیرد، اصلاح آن کار بسیار مشکلی خواهد شد. درنتیجه باید از همان ابتدا از افرادی زبان انگلیسی را یاد بگیرد که که به زیر و بم کار به طور کامل آشنایی دارند.

همچنین داشتن تجربه کافی در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان، برای اساتید انگلیشدان از آن جهت الزامی است که عواملی مثل برنامه‌ی آموزشی، روش‌های مورد استفاده، نحوه‌ی تصحیح کردن ایراد های زبان‌آموز و… در تدریس خصوصی زبان به کودکان و بزرگسالان متفاوت است‌.

در وهله آخر، یک معلم خصوصی زبان کودک باید بسیار صبور و خوش خلق و در عین حال پرانرژی و خلاق باشد. او باید بداند که نحوه یادگیری یک کودک با بزرگسالان متفاوت است و ممکن است که در برخی از زمینه‌ها، یک موضوع باید دفعات بیشتری تکرار شود. این مورد نباید موجب ناراحتی یا بدخلقی دبیر گردد.

همچنین باید بداند که این تکرار نباید برای کودک خسته کننده باشد؛ در نتیجه باید شیوه های متفاوتی را برای تثبیت آن در ذهن کودک استفاده کند. همان طور که دیدید دانش انگیسی، تنها یکی از موارد و در واقع بخش کوچک از تمامی عواملی است که در سنجش یک معلم خصوصی زبان کودک، باید مورد توجه قرار گیرد.

فعالیت موثر ذهن و جسم در تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان انگلیشدان

در تدریس خصوصی زبان کودکان، رابطه بین استاد و زبان‌آموز صرف نظر از سن او باید یک رابطه تعاملی باشد؛ به عبارت دیگر نباید این‌طور باشد که فقط مدرس صحبت کند و بچه ها شنونده باشند.

مرتبط بخوانید: آموزش زبان انگلیسی به کودکان دبستانی به صورت کاملا رایگان با انگلیشدان

تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان

با این حال بزرگسالان درک بیشتری از یک کلاس درس دارند و می‌‌توانند مدت طولانی‌تری جهت یادگیری به استاد خود گوش دهند؛ در اصل انگیزه ای که دارند، آنهارا وادار به انجام این کار می‌کند. وقتی صحبت از تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان می شود، معلم خصوصی زبان کودک باید بداند که اگر روش او برای بچه ها جذاب نباشد و یا آنها در این فرایند تعاملی نداشته باشند، آموزش موفقیت‌امیز نیست.

در کلاس خصوصی زبان کودکان این امکان برای مدرس فراهم است که بتواند به خوبی با علایق زبان‌آموز خود آشنا شده و با فراهم کردن منابع و روش هایی که در راستای علاقه او باشد، ذهن فرزند شما را فعال کند. از طرف دیگر معلم زبان کودکان به هنگام آموزش باید خود را هم سن دانش آموزش بداند و این حس را به او منتقل کند که ما دوست هستیم و باید در حین شادی و خنده و با کمک یکدیگر، زبان انگلیسی را یاد بگیریم.

بچه ها از اینکه برای مدتی یک جا بنشینند متنفر هستند! در نتیجه، استاد باید هر از گاهی خودش هم با کودک همراهی کند. اگر بچه ها ببینند که می‌‌توانند در کنار یاد گرفتن ، با معلم خود دوست باشند، آواز بخوانند، بالا و پایین بپرند و از زمانی که در کنار او هستند لذت ببرند، مطمئن باشید مشتاق یادگیری زبان انگلیسی خواهند شد. این همان چیزیست که آنرا فعالیت موثر ذهن و جسم، در تدریس خصوصی زبان کودکان در انگلیشدان معرفی می‌کنیم که بازدهی بسیاری را ایجاد می کند.

هزینه تدریس خصوصی زبان کودکان

بسیاری از بچه ها وقتی در یک محیط جدید و در جمع افرادی که از پیش آنها را نمی شناسند قرار گیرند، احساس خوبی نخواهند داشت. هنگامی که بحث یادگیری زبان هم باشد ممکن است این احساس ناراحتی از قرار گرفتن در محیط جدید و نا آشنا بیشتر شود؛ در نتیجه مانعی بر سر پیشرفت فرزندان شما خواهد شد.

از طرف دیگر ممکن است از سایر افراد حاضر یا حتی معلم خود خجالت بکشند و اشکالات خود را بیان نکنند و ترجیح ‌دهند که سکوت کنند؛ همه اینها به شدت موجب افت بازدهی فرزند شما می‌شود. درست است که هزینه‌ تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان از دوره های گروهی تا حدودی بیشتر است، اما راندمان و سرعت پیشرفت فرزند شما در کلاس خصوصی آن قدر بالاست که در مدت زمان بسیار کمتری نتیجه می‌گیرد و همین موضوع می‌تواند در بلند مدت موجب کاهش هزینه‌های شما شود.

البته قبل از اقدام برای ثبت نام در کلاس خصوصی زبان کودکان، باید کیفیت آنرا به خوبی بررسی کنید و ببینید که آیا ضمانتی نیز برای یادگیری موثر و هدفمند وجود دارد یا خیر. انگلیشدان مفتخر است به ارائه کیفیتی منحصر به فرد و غیر قابل مقایسه در تدریس خصوصی زبان کودکان؛ صحت ادعای ما را با شرکت فرزندتان در اولین جلسه دوره ها، به طور محسوس متوجه می شوید. از طرفی هزینه این کلاس، در مقایسه با موارد مشابه، بسیار مقرون به صرفه و عاقلانه است.

‫۱۴ دیدگاه ها

  1. سلام وقتتون بخیر
   بله کورس های مختص بچه ها در سنین ۴ تا ۱۲ سال با نهایت کیفیت و با پشتیبانی تمام وقت در مجموعه ی ما انجام میشه.🌷🙏

    1. با سلام
     برای اطلاع از هزینه کلاس تدریس خصوصی زبان کودکان انگلیشدان کافیه تا از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما تماس بگیرین تا سریعا راهنماییتون کنن و بهتون مشاوره رایگان تخصصی بدن.

 1. سلام. چطور باید اقدام کنیم برای ثبت نام ؟‌ من یک پسر ۹ ساله دارم. چطور باید اقدام کنم؟

  1. سلام خدمت شما🙏
   فقط کافیه تا از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما تماس بگیرد. مشاورین ما به طور کامل و البته رایگان در زمینه یادگیری برای فرزند عزیزتون بهتون راهنمایی میدن و در صورت تمایل شما برای ثبت نام در دوره تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای بچه ها، راهنماییتون میکنن. 🙏🌹

   1. سلام
    من یک دختر هشت ساله دارم .که در کشور آلمانی زبان بدنیا اومده وبه مدرسه می ره .مهد کودک دو زبانه بود وآشنایی نسبی با مکالمه انگلیسی داره .می خوام بصورت انلاین با یک معلم خوب ودر حد نیتیو با لهجه درست، مکالمه زبان انگلیسی اش رو ارتقا بدم لطفا من را راهنمایی کنید هزینه خصوصی یک جلسه رو اطلاع بدید
    متشکرم

    1. سلام و عرض ادب
     لطف کنید از طریق دکمه تماس با ما در قسمت پایین سمت راست سایت، با ما تماس بگیرید.
     به طور کامل در مورد شرایط تدریس خصوصی زبان کودکان انگلیشدان راهنماییتون میکنیم. خیالتون کاملا راحت باشه

  2. سلام
   من یک دختر هشت ساله دارم .که در کشور آلمانی زبان بدنیا اومده وبه مدرسه می ره .مهد کودک دو زبانه بود وآشنایی نسبی با مکالمه انگلیسی داره .می خوام بصورت انلاین با یک معلم خوب ودر حد نیتیو با لهجه درست، مکالمه زبان انگلیسی اش رو ارتقا بدم لطفا من را راهنمایی کنید هزینه خصوصی یک جلسه رو اطلاع بدید
   متشکرم

   1. سلام بله حتما با قدرت تا انتهای کار در کنارتون هستیم. لطفا برای دریافت اطلاعات کامل در مورد شرایط و هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان کودکان انگلیشدان، با ما تماس بگیرید.

 2. توروخدا من واقعا خسته شدم
  بچه تنبل من هر جا بردمش زبان یاد نمیگیره داره خرس گنده میشه هیچی بلد نیس هنوز
  من نمیئونم بلد نیستن درسش بدن یا این خنگه
  توروخدا کمک کنید

  1. سلام خدمت شما امیدواریم که حالتون خوب باشه🌹
   اول از همه خدمتتون عرض کنیم که خدایی نکرده به هیچ عنوان مشکل از طرف فرزند شما نیست و همه بچه ها در اغلب مواقع ضریب هوشی مناسب برای یاد گیری زبان که یک مهارت عمومی هست رو دارن
   خیلی وقتا به دلیل استفاده از شیوه های غلط اموزشی این اتفاق میفته و کودک یاد نمی گیره و یا کلا از همه چی زده می‌شه
   از طرفی بچه ها ذاتا بازیگوشی میکنن و دوس دارن از زیر کار و درس خوندن در برن
   این وظیفه دبیر کودک هست که شرایط رو به گونه ای فراهم کنه که کودک اونقدر عاشق یادگیری زبان بشه که خودش به خواست خودش در جلسه درس حاضر بشه و مشتاقانه یاد بگیره
   در پایان پیشنهاد میکنیم جلسه اول تدریس خصوصی زبان برای کودکان انگلیشدان رو به طور “کاملا رایگان” امتحان کنید. بهتون قول میدیم نظرتون عوض بشه 🙏

 3. خیلی حیلی عالی بود واقعا
  به نظرم باید از کودکی یاد گرفت مثل زبان مادری که بیشترین تاثیرو بزاره

  1. با سلام
   بله دقیقا همینطوره و این نکته ای هست که فرایند یادگیری رو سریع و اسان میکنه و کیفیت یادگیری رو هم به شدت افزایش میده🙏🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا