یادگیری زبان انگلیسی | ۴گام معجزه آسا که نمیدانید!
مقالاتبرترینهای انگلیشدان

یادگیری زبان انگلیسی

اسرار یادگیری سریع زبان انگلیسی + معرفی برترین دوره ها

آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد با نهایت سرعت و تکنیک های دستیابی به آن را می دانید؟! در این مقاله از وبسایت انگلیشدان، ابتدا ۴ نکته طلایی به شما می گوییم که در سرعت یادگیری شما 💥معجزه می کند.💥 بعد از آن هم، ۴ تا از بهترین دوره های یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان را به شما معرفی می کنیم که می توانید متناسب با هدف و شرایط خودتان، از میان آنها انتخاب کنید.

ضمنا اگر وقت یا حوصله ی کافی برای مطالعه راز های یادگیری سریع را ندارید و فقط به دنبال بهترین کلاس های آموزش زبان هستید، پیشنهاد می کنیم تا مستقیما به انتهای این صفحه بروید.  

تماشای این ویدیو را به هیچ وجه از دست ندهید…! (نمایش در یوتیوب از اینجا)

ولی به شمایی که به دنبال یک تحول واقعی در یادگیری خود هستید، توصیه می کنیم که کل این مقاله را حتما تا انتها مطالعه کنید و بعد از آن بهترین تصمیم را بگیرید. (خواندنش هم چند دقیقه ای بیشتر طول نمی کشد)

همه‌ی ما احتمالا تبلیغات پر زرق و برق مربوط به “چگونه سریع زبان انگلیسی یاد بگیریم” را دیده‌ایم؛ مثلا آیلتس در ۳ ماه و یا مکالمه تضمینی در ۳۰ روز! من خودم در یک سایت تبلیغاتی، آگهی یادگیری زبان انگلیسی در ۱۰ جلسه را هم دیده‌ام! در انتهای آگهی آمده بود در پایان این ۱۰ جلسه، به انتهای زبان انگلیسی میرسید! (مگر علم هم انتها دارد؟؟!!)

ما با قدرت طرفدار آموزش زبان انگلیسی در کمترین زمان ممکن هستیم و می دانیم که به خوبی و حتما امکان پذیر است؛ ولی باید شیوه درست انجام آن را اجرا کرد تا به نتیجه رسید. این قبیل روش ها را هم معمولا هرجایی به شما نمی گویند! فرقی نمی‌کند که برای یادگیری به کلاس زبان می‌روید یا خودتان و در منزل تمرین می‌کنید؛ اگر هوشمندانه و درست عمل کنید می‌توانید به هدف خود از یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان دست یابید.

سریع ترین زمان یادگیری زبان انگلیسی با آموزش زبان انگلیسی سریع انگلیشدان

اول از همه، فریب تبلیغات مانند چیزی که بالا گفتم را به هیچ عنوان نخورید! فردی که با همچین ادبیاتی صحبت کرده و به راحتی دروغ می‌گوید، کاملا واضح است که فقط به دنبال گول زدن شما و پر کردن جیب‌ خود است! دوم، به دنبال متد های اصولی و موثری باشید که واقعا بتوانند موجب یادگیری سریع زبان انگلیسی شوند. حتی اگر سطح دانش زبان انگلیسی شما پایین باشد، با کمی تجزیه و تحلیل در مورد آنچه که به شما وعده داده می‌شود، می توانید راست و دروغ بودن آن را حدس بزنید!

و یادتان باشد که آموزش زبان انگلیسی از طریق برخی از متدها و روش‌هایی که قدیمی و منسوخ شده‌ ولی کماکان در بسیاری موسسات زبان های خارجه مورد استفاده قرار می‌گیرد، حتی می‌تواند تا چندین سال طول بکشد و بازدهی خوبی هم ندارد. احتمالاً اطراف خود دیدید که شخصی مثلا شش سال است که کلاس زبان می‌رود و هنوز هم به نتیجه دلخواه خود نرسیده، نمی‌تواند مکالمه روان داشته باشد و یا متوجه صحبت ‌های یک فرد انگلیسی‌ زبان نمی‌شود.

به طور کلی نسخه یکسانی را نمی‌توان برای همه پیچید؛ هرکس با فرد دیگر تفاوت های مختلفی در روند یادگیری زبان می‌تواند داشته باشد. در واقع سن، سطح ابتدایی فرد، سطح نهایی یا مورد نظر، استعداد و ویژگی های فردی، میزان زمان آزاد جهت مطالعه و بسیاری عوامل دیگر در تعیین سریع ترین زمان یادگیری زبان انگلیسی بسیار تاثیر گذارند.

نکته مهم این است که یادگیری زبان انگلیسی در کمترین زمان ممکن برای همه شدنی است فقط باید به یکسری نکات مهم توجه کنیم که در ادامه این مقاله از انگلیشدان، می خواهیم آنها را با شما در میان بگذاریم.

برای یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان در منزل، هدفتان را مشخص کنید

همه ما می‌دانیم که نه ‌فقط در بحث یادگیری زبان، بلکه در کل زندگی، تعیین اهداف بسیار مهم هستند. بنابراین برای یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان، شما باید اول بدانید که هدفتان از این کار چیست.

اصلاً چرا می خواهید این کار را شروع کنید و در نهایت قصد دارید به کجا برسید. افراد موقعیت‌های اجتماعی و ویژگی‌های فردی متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. همین تفاوت‌ها باعث تنوع اهداف آنها در زندگی می باشد. درنتیجه ممکن است دو فردی که در یک کلاس آموزش زبان مشترک شرکت می کنند، هدفشان از شرکت کردن در آن کلاس، باهم کاملاً متفاوت باشد. یکی از آن‌ها ممکن است صرفاً به خاطر علاقه‌ای که به یادگیری زبان‌ انگلیسی دارد در این کلاس شرکت کرده باشد و دیگری شاید قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارد.

اگر هوشمندانه عمل کنید، یادگیری سریع زبان انگلیسی ممکن است

تمام زبان‌ آموزانی که به یادگیری زبان مشغول می شوند، در ابتدا لازم است بدانند که هدف نهایی آن‌ها چیست؛ چون دانش زبان انگلیسی محدود نبوده و می‌توان سال ها مطالعه‌ی آنرا ادامه داد. در نتیجه تعیین اهداف، از الزامات یادگیری سریع زبان انگلیسی می‌باشد. بعد از آن نیز جهت مدیریت زمان خود، باید اولویت بندی کنید.

دستیابی به سریع ترین زمان یادگیری زبان انگلیسی با اولویت بندی!

هر چهار مهارت زبانی یعنی مهارت‌های شنیداریی، گفتاری، نوشتاری و در نهایت مهارت خواندن، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند و باید در کنار هم تقویت شوند. باید بدانید تمرکز روی هیچ کدام از آن‌ها به صورت مجزا امکان‌پذیر نیست.

اما همان‌طور که گفتیم هدف شما نه‌ تنها مسیرتان را مشخص می‌کند بلکه می‌تواند اولویت‌هایتان را هم تغییر دهد. بطور مثال فرض کنید شخصی برای اینکه بتواند در شغل خود موفق باشد، لازم است مکاتبات زبان انگلیسی را به خوبی بداند. درنتیجه این شخص باید مهارت نوشتاری انگلیسی خود را بسیار تقویت کند و روی آن تمرکز کند.

در مقابل فردی را در نظر بگیرید که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارد. به نظر پروسه یادگیری زبان انگلیسی برای این دو فرد کاملاً متفاوت است. اولویت شخص دوم باید تقویت مهارت‌های گفتاری و شنیداری برای برقراری یک مکالمه روان انگلیسی باشد‌. قاعدتا برای این شخص مهارت نوشتاری به اندازه شخص اول حائز اهمیت نیست‌.

حال فرض کنید هدف دو شخص از آموزش زبان انگلیسی یکسان باشد. مثلاً هر دو قصد شرکت در آزمون آیلتس را داشته و به دنبال کسب نمرات بالا هستند.‌ اما آیا صرفاً اهداف یکسان بیانگر این است که مسیر این دو شخص و مدت ‌زمانی که باید به این کار اختصاص دهند، یکسان است؟ خیر، همیشه این طور نیست.

سطح اولیه هر زبان‌آموز نقش بسیار مهمی در تعیین مدت زمان رسیدن او به اهدافش دارد. واضح است که شخصی که در سطوح مقدماتی قرار دارد نسبت به شخصی که سطح دانش زبان انگلیسی‌اش متوسط و یا پیشرفته است باید مدت زمان بیشتری را برای یادگیری زبان صرف کند.

مخلص کلام! شرایط، خواست ها و اهدافتان را مشخص کنید. سپس اولویت بندی کنید که باید برای تقویت هر کدام از مهارت های خود چقدر وقت و انرژی صرف کنید و چه اولویتی را برای آن در نظر بگیرید.

تعیین اهداف را در مسیر یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان جدی بگیرید

چگونه انگلیسی را سریع یاد بگیریم؟! از مسیر یادگیری لذت ببرید!

در ابتدای این مقاله گفتیم که یادگیری سریع زبان انگلیسی تا حد بسیار زیادی به انگیزه و هدف شما بستگی دارد. به همان اندازه که هدف شما مهم است، حفظ انگیزه هم دارای اهمیت است.

دو زبان ‌آموزی که برای یک هدف خاص یادگیری زبان انگلیسی را شروع کرده‌اند، ممکن است در مدت‌ زمان های متفاوتی به آن دست پیدا کنند؛ چراکه انگیزه‌های آن‌ها مختلف است. اما سوال اینجاست که برای حفظ انگیزه و منحرف نشدن از راه یادگیری، چه کنیم؟ بهترین راه برای حفظ انگیزه و ادامه دادن مسیر این است که نهایت تلاش خود را بکنید تا از فرایند آموزش زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید! هیچ‌گاه نگوئید که حتما باید به هدف مشخصی دست بیابم تا بتوانم خوشحال شوم. چون در این صورت این زمان هیچ‌گاه فرا نمی‌رسد!

در مسیر یادگیری و تا دستیابی به هدف اصلی، برای خود اهداف کوچکتری تعیین کرده و بعد از دستیابی به هرکدام از آنها، از خود قدردانی کنید و خوشحال باشید! فراموش نکنید این راز موفقیت در انجام هر کاری است.

آشنایی با سریع ترین دوره آموزش زبان انگلیسی از صفر انگلیشدان در یک نگاه!
روند آموزش کاملا کاربردی برای هر ۴مهارت زبانی، با تاکید بر مکالمه
نحوه تدریس استاد بدون اتکا به کتاب، با به کارگیری گلچینی از منابع برتر جهانی
پشتیبانی حین دوره به طور تمام وقت توسط استاد و یک مشاور تخصصی
اطمینان شما به ما شرکت در جلسه اول به طور رایگان
ضمانت یادگیری برای زبان آموز دارد

حتماً شما هم این تجربه را داشتید که در سال‌های تحصیلتان در مدرسه برای درسی که به آن علاقه بیشتری داشتید، بیشتر وقت می‌گذاشتید و دروسی را که علاقه‌ای به آنها نداشتید را یا مطالعه نمی‌کردید و یا وقت کمی به آن‌ها اختصاص می‌دادید.

یادتان باشد که زبان انگلیسی صرفاً یک درس نیست. با توجه به این ‌که از چهار مهارت مختلف تشکیل شده است، منابع یادگیری آنهم بسیار متنوع و گسترده بوده که می‌توانند به ما در یادگیری سریع زبان انگلیسی کمک کنند. پس هیچ‌گاه خود را مجبور به مطالعه کتاب‌ها و انجام تمرینات مربوط به یادگیری زبان نکنید. سعی کنید از طریق آنچه که به آن علاقمند هستید، زبان انگلیسی را یاد بگیرید‌. مطمئن باشید هیچ مشکلی ندارد. بروید به سمت علاقه هایتان!

در نتیجه سریع ترین راه یادگیری زبان انگلیسی، برای همه‌ی افراد نمی‌تواند یک روش خاص باشد. با توجه به تفاوت‌های شخصیتی افراد و سلایق آن‌ها، می توان روش‌ها و راهکارهای متفاوتی را به هر فرد معرفی نمود. بسیاری از افراد هستند که از تماشا کردن فیلم و سریال لذت می‌برند در مقابل گروهی هستند که ترجیح می‌دهند ساعت‌ها کتاب‌های مختلف بخوانند. با خیال راحت هر کدام از منابع را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید و از پیشرفت خود لذت ببرید.

حالا چطور باید روش های کاربردی و البته لذت بخش را یاد بگیریم و اجرا کنیم؟ جوابش بسیار ساده و کاملا رایگان است. فقط کافیه تا به صفحه مقالات آموزشی وبسایت انگلیشدان مراجعه کنید. (البته قبل از این کار، حتما این مقاله را تا انتها بخوانید.) در مقالات کاربردی انگلیشدان، به سیر تا پیاز روش تقویت مهارت های مختلف مانند مکالمه و شنیدار و روش های سریع برای یادگیری لغات و گرامر و… دسترسی پیدا می کنید.

برای یادگیری سریع زبان انگلیسی، از اشتباه کردن نترسید

یکی از مسائلی که انگلیشدان، بهترین سایت فارسی آموزش زبان انگلیسی، همواره به آن تاکید بسیاری داشته و نتیجه آن هم پیشرفت سریع زبان آموزان آن بوده، این است که افراد نباید از اشتباه کردن بترسند! در واقع سریع ترین روش یادگیری زبان این است که اشتباه کنید و از اشتباه کردن نترسید!

یکی از دلایل عدم موفقیت زبان‌آموزان در مسیر یادگیری این است که فکر می کنند از همان ابتدا باید کاملاً درست صحبت کنند و یا تلفظ اشتباهی نداشته باشند. تصور می‌کنند اگر چنین نباشد مورد تمسخر دیگران قرار می‌گیرند. به همین دلیل است که اضطراب و ترس وجودشان را می‌گیرد و هیچ‌گاه نمی‌توانند از آنچه که آموخته‌اند درست استفاده کنند.

بخصوص در بحث یادگیری زبان‌های خارجه مثل زبان انگلیسی، هرگز نباید از اشتباه کردن بترسید. همه‌ی زبان آموزان در ابتدای مسیر و سطوح مقدماتی شبیه به یکدیگر بوده‌اند؛ اما کسانی موفق هستند که خجالت خود را کنار می‌گذارند و با اعتماد به ‌نفس به یادگیری زبان انگلیسی ادامه می دهند. معمولا افرادی که ریسک نمی‌کنند و همیشه محتاط بوده که مبادا اشتباهی نکنند، در هیچ ‌یک از مراحل زندگی خودشان پیشرفت نمی‌کنند. در بحث یادگیری زبان هم دقیقاً این موضوع مطرح است.

فرض کنید زبان ‌آموزی در یک کلاس‌ آموزش زبان انگلیسی شرکت کرده و سطح دانش زبانی نسبتاً خوبی هم دارد اما هنگام بحث ‌های کلاسی یا مکالمات انگلیسی، سعی می‌کند تا حد امکان سکوت کند؛ زیرا به این فکر می‌کند که اگر حرفی را به اشتباه بیان کند دیگران راجع به او چه فکری خواهند کرد. ولی نظر دیگران چه اهمیتی می‌تواند داشته باشد؟!

بگذارید کمی بحث روان شناسانه کنیم! نظر و فکر دیگران راجع به شما، چه خوبش و چه بدش، هیچ اهمیتی ندارد و هیچ تاثیری نمی تواند در زندگی شما بگذارد. در اصل نظرات دیگران راجع به شما مثل باد هواست! این شما هستید که می توانید به سادگی از کنارشان عبور کنید و یا آنها را تبدیل کنید به کارد و چاقو و به خودتان برنید! پس اگر خجالتی و ساکت هستید که مبادا اشتباهی از شما سر نزند، جمله ای که بالاتر با هایلایت آبی دیدید را، هر روز چند بار با خوتان تکرار کنید!

بسیاری از افراد هستند که با وجود این که دانش زبان انگلیسی بالایی دارند، اما از معلومات خود استفاده نمی‌کنند. در مقابل نیز افرادی هستند که با میزان اندک دانشی که دارند سعی می‌کنند با دیگران به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنند.

از نظر ما فقط گروه دوم موفق هستند و به زودی دانش خود را فراتر از دسته اول خواهند برد. این‌که شما چند لغت انگلیسی بدانید و یا تا چه حد با ساختار و گرامر زبان انگلیسی آشنا باشید، چندان اهمیتی ندارد؛ موضوع‌ حائز اهمیت این است که بتوانید تا حد امکان از آنچه که آموخته‌اید استفاده کنید.

روش موثر دیگری که به یاد گرفتن سریع زبان انگلیسی منجر می‌شود این است که حدس بزنید و به حدس زدن عادت کنید. خیلی از اوقات زبان‌آموزان متنی را می‌خوانند یا به یک فایل صوتی زبان انگلیسی گوش می‌دهند و به محض این که با لغت یا اصطلاح انگلیسی جدیدی روبرو می شوند، فوراً خواندن را رها کرده یا فایل صوتی را قطع می‌کنند و به دنبال معنی لغات جدید در دیکشنری می‌گردند.

اما بهتر است اینکار را انجام ندهید؛ تا پایان به خواندن مطلب یا گوش دادن به فایل صوتی خود ادامه دهید و به هنگام مواجه شدن با لغات جدید می توانید معنی آن‌ها را با توجه به جایگاه آن‌ در جمله حدس بزنید. این که شما در هنگام کاری که انجام می‌دهید مدام دیکشنری را چک کنید باعث می‌شود تا نتوانید بخوبی روی موضوع اصلی تمرکز کنید. همچنین این کار به مرور قدرت حدس زدنتان را هم تقویت می کند که خیلی عالی است. ما همیشه به حدس زدن نیاز داریم چون هیچ وقت نمی توانیم کل زبان انگلیسی را یاد بگیریم!در یاد گرفتن سریع زبان انگلیسی باید اشتباه کنید و از آن نترسید

سریع ترین آموزش زبان انگلیسی از صفر با تمرین هوشمندانه

در ابتدا باید بگوییم که شاه کلید یادگیری سریع زبان انگلیسی، تمرین و تکرار فراوان است. هیچ دوره‌ی آموزشی، هیچ استادی، هیچ فیلم و فایل صوتی انگلیسی به تنهایی و به‌خودی ‌خود نمی‌تواند مؤثر واقع شود؛ مگر اینکه در کنار تمرین و تکرار مستمر قرار گیرد.

شما اگر بهترین منابع آموزش زبان انگلیسی از صفر را در اختیار داشته باشید، به بهترین فایل های صوتی گوش کنید، بهترین اساتید زبان را راهنمای خود قرار دهید و در ایده ‌آل‌ ترین شرایط ممکن به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید، اما تمرین و تکرار کافی نداشته باشید، به نتیجه دلخواهتان نمی رسید. این داشتن تمرین به میزان کافی و البته مستمر است که می‌تواند موجب یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان ممکن شود. ولی یادتان باشد تمرین زیاد به این معنی نیست که باید وقت زیادی را طی هفته به آن اختصاص دهید. این روز ها همه مردم درگیر کار و زندگی هستند و وقت زیادی برای مطالعه ندارند.

نگران نباشید. بخش عمده ای از یادگیری زبان انگلیسی شما باید در زمان های مرده انجام شود. یعنی پشت فرمان، در تاکسی، در صف بانک و… لیسنینگ گوش دهید، با خودتان به انگلیسی صحبت کنید، لغت بخوانید و… خلاصه نگذارید وقتتان بیهوده سپری شود. این مثالی بارز از یادگیری هوشمندانه است.

محققان طی تحقیقات خود به این نتیجه رسیده‌اند که به ازای هر یک ساعت آموزش زبان انگلیسی در کلاس، زبان ‌آموزان باید حداقل دو ساعت تمرین و تکرار داشته باشند. به ‌عبارت ‌دیگر اهمیت تمرین و تکرار آن‌ چنان زیاد است که حداقل دو برابر مدت زمان آموزش زبان را باید به این کار اختصاص دهید.

گاهی اوقات پیش می‌آید که زبان‌ آموزان تصور می‌کنند هرچه جلسات آموزشی بیشتر باشد، سریع‌تر به هدف خود از یادگیری زبان میرسند. باید بدانید که آموزش زبان انگلیسی باید در کنار تمرین و تکرار قرار گیرد تا نتیجه‌ی دلخواه به دست آید. اگر بطور مثال سه جلسه در هفته کلاس دارید، باقی روزهای هفته را باید به مرور مطالب تدریس شده و استفاده و به کارگیری آن‌ها بپردازید. اینکه فقط حجم بسیاری از نکات مهم را چه در بحث قواعد و گرامر زبان و چه در بحث لغات و اصطلاحات در کلاس‌ها یاد بگیریم و خودمان تلاشی برای استفاده از آن ها نکنیم، بی فایده است.

خوب است بدانید که اگر تمرین‌های شما به صورت مستمر و هر روزه باشد، بسیار مؤثرتر از این است که شما یک روز هفته را به تمرین اختصاص دهید. باید ساعات مطالعاتی خود را طی روز های هفته پخش کنید. با این کار، نه ‌تنها خسته نمی‌شوید، بلکه تاثیر بسیار بهتری در مسیر یادگیری زبان شما خواهد گذاشت.

همچنین بدانید که منظور ما از تمرین و تکرار های فراوان لزوماً انجام دادن تمرینات گرامر انگلیسی یا حفظ کردن لیست بلندی از لغات و اصطلاحات نیست. بهترین تمرین برای یادگیری زبان انگلیسی در کمترین زمان این است که تا می‌توانید مکالمه انگلیسی داشته باشید. می‌توانید با دوستانتان که از لحاظ سطح دانش زبانی نزدیک شما قرار دارند کمک بگیرید. حتی اگر چنین شخصی را در اطراف خود ندارید، هیچ نگران نباشید! فقط کافیست تا با خودتان و در رابطه با فعالیت های روزانه‌تان صحبت کنید. بله به همین راحتی و البته با تاثیرات خارق العاده!

اصلا هم این فرایند صحبت کردن با خودتان را سخت نکنید. محسن کشاورزی از بهترین اساتید زبان انگلیسی در کشور و مدیر مجموعه انگلیشدان، هموراه از زبان آموزان می خواهد تا وقتی روی مبل دراز کشیده اند و در حالی که مشغول استراحت هستند با خود صحبت کنند! این یک معجزه ی واقعی در سرعت دادن به فرایند آموزش زبان انگلیسی و مکالمات آن است و اصلا هم شما را خسته نمی کند.

و اما راجع به چه چیزی صحبت کنیم؟! هیچ فرقی ندارد هر چیزی که باشد خوب است. تنها موضوع مهم این است که صحبت کنید. نهایتا می توانید از اینترنت سوال در بیاورید و به آنها جواب دهید. مثلا در گوگل سرچ کنید:
speaking questions about jobs elementary؛ یا هر چیز دیگری و متناسب با سطح خودتان.

اگر هم نمی دانید سطح زبان انگلیسی شما چیست، حتما توصیه می کنیم تا در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی آنلاین و رایگان انگلیشدان شرکت کنید. این آزمون که برای طراحی آن، ساعت ها زمان و انرژی گذاشته شده است، با دقت بسیار بالایی سطح دانش زبانی شما را تخمین می زند.

و حالا مستقیم می رویم سراغ روش های برتر یادگیری سریع! می توانید با توجه به اهداف، شرایط و نیاز های خود از میان آنها بهترین انتخاب را داشته باشید. ببینید راه های زیادی برای یاد گرفتن زبان انگلیسی در اسرع وقت وجود دارد.

اولین چیزی که به ذهن می رسد، خودخوانی کردن در منزل، محل کار و… است. قبل از اینکه مزایا و معایب این روش را مطرح کنیم، باید به شما بگوییم که در صورتی از این روش بازدهی می گیرید، که اصولی و حرفه ای پیش بروید. لطفا کار را سرسری نگیرید!

به این منظور ابتدا باید با منابع و نحوه آموزش زبان انگلیسی سریع به طور خودخوان آشنا شوید. خبر خوب این است که نیاز به رفتن به جایی و صرف هیچ هزینه ای ندارید! همانطور که بالا تر هم گفتیم، فقط کافیست به صفحه مقالات وبسایت انگلیشدان مراجعه کنید تا با انبوهی از اطلاعات ناب و دست اول یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان در منزل مواجه شوید! خود را متعهد کنید و تمام آنها را مطالعه کرده و یادداشت برداری نمائید و سپس با دستان پر و ذهن باز، بروید برای شروع کار.

مزایای این روش این است که دستان شما کاملا باز است! در انتخاب روش ها، انتخاب ساعت و میزان مطالعه و… از طرفی تقریبا نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای هم نخواهید داشت. معایب آن هم این است که چون در یک کلاس شرکت نکرده اید و فردی مثل معلم زبان شما را نظارت نمی کند، ممکن است انگیزه و میل کافی برای ادامه یاد گرفتن زبان نداشته باشید. در واقع در این حالت خودتان هستید و خودتان و همه چیز به تعهد خودتان برمی گردد.

همچنین لازمه استفاده از روش خودخوانی این است که خیلی هم مبتدی نباشید و تا حدی به زبان مسلط باشید. در واقع این روش مناسب آموزش زبان انگلیسی از پایه یا همان آموزش زبان انگلیسی از صفر نیست. چرا که با مشکلات و ابهامات عدیده ای در مسیر یادگیری زبان انگلیسی مواجه می شوید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته

حالا می خواهیم کاربردی ترین و پربازده ترین دوره های زبان انگلیسی را به شما معرفی کنیم؛ یک کلاس زبان خوب و با کیفیت واقعا نعمت است و سرعت و بازدهی یادگیری شما را چند برابر افزایش می دهد. در ادامه ۴ سبک برتر کلاس های زبان در انگلیشدان را به شما معرفی می کنیم که سریع ترین زمان یادگیری زبان انگلیسی را برای شما به دنبال خواهند داشت. متناسب با اهداف، شرایط و علایق خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید و سرعت پیشرفت خود را به طور چشمگیری بیشتر کنید.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

آموزش خصوصی زبان البته اگر از نوع با کیفیتش باشد، به جرات بهترین راه برای یادگیری سریع زبان انگلیسی است. این کلاس ها معمولا به صورت تک نفره برگزار شده و معطوف بر نیاز ها و اهداف فقط یک نفر زبان آموز است که بازدهی بسیاری ایجاد می کند.

معلم خصوصی زبان شما می تواند به صورت تمام وقت میزان پیشرفت و نحوه فعالیت های شما را بررسی و ارزیابی نموده و مطابق با نیازها، ویژگی های شخصی و اهداف شما در کلاس خصوصی زبان برنامه ریزی نماید. همچنین می توانید با هماهنگی با وی، روز و ساعت و حتی مکان برگزاری کلاس را مطابق خواست خود تغییر دهید.

در صفحه مربوط به کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان، ویژگی ها و شرایط منحصر به فرد دوره های انگلیشدان را به شما توضیح داده ایم که تجربه آموزش زبان انگلیسی آسان را برایتان فراهم میکند.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

کلاس زبان آنلاین مدت زیادی است که طرفداران بسیاری پیدا کرده است چرا که واقعا مزایای بی شماری دارد. اگر بتوانید یک کلاس آموزش آنلاین زبان خوب و استاندارد پیدا کنید، به جرات می توان ادعا کرد که هیچ چیزی کمتر از کلاس های حضوری ندارد. در عوض می تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد. در واقع با شرکت در یک کلاس آموزش زبان آنلاین، تمامی محدودیت هارا دور می زنید و مسیر یادگیری زبان انگلیسی را برای خود خیلی کوتاه تر می کنید.

تصور کنید که فقط با در دست داشتن تلفن همراه خود در هر جایی از این کره خاکی، می توانید در کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی خود شرکت کنید. انگار که کلاس زبان در جیب شماست!

کلاس مکالمه زبان انگلیسی

آموزش مکالمه انگلیسی به طور موثر و کاربردی را می توان به عنوان مهم ترین دلیل افراد از یادگیری زبان انگلیسی معرفی کرد. مشکل اینجاست که هرچند یادگیری مکالمه، مهم ترین نیاز زبان آموزان است، بیشترین میزان ضعف در آموزش زبان نیز همین جا قرار دارد. به همین جهت زبان آموزان بسیاری بعد از سالها شرکت در کلاس های مختلف، قادر به یک مکالمه روان و حرفه ای نیستند.

به همین دلیل، شرکت در یک کلاس مکالمه انگلیسی خوب می تواند برایتان بسیار موثر باشد. در این کلاس ها تمرکز بر روی تقویت مهارت گفتاری است و می تواند توان مکالمه شما را سریعا متحول کند.

کلاس مکالمه زبان انگلیسی انگلیشدان با قدرت خود را متخصص آموزش مکالمه در کمترین زمان و به طور کاربردی معرفی می کند و آن را در عمل نیز ثابت می کند! کافیست جلسه اول آن را و به طور کاملا رایگان امتحان کنید!

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

گل سر سبد کلاس های یادگیری سریع زبان انگلیسی را می توان آموزش زبان انگلیسی به کودکان دبستانی و خردسالان معرفی کرد. جدای از اینکه یادگیری زبان، تا چه میزان می تواند در اینده کودکان تاثیرگذار باشد، آموزش در این سنین بسیار آسان تر و پر بازده تر است. چرا که ذهن انسان در این سنین توان جذب و پذیرش بسیار بالا تری نسبت به دوران جوانی و میانسالی دارد.

نکته مهم این است که باید در انتخاب کلاس آموزش زبان به کودکان، دقت بسیار بیشتری نسبت به کلاس های بزرگسالان به خرج دهیم. چون بچه ها خودشان متوجه اهمیت یادگیری زبان انگلیسی نبوده و تمایلی به نشستن در کلاس ندارند. پس کیفیت کلاس باید آنقدر بالا باشد که کودک را ناخود اگاه به آن علاقه مند نماید.

کلاس های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان انگلیشدان با به کارگیری بهترین اساتید مختص بچه ها و متد های نوین آموزشی به همراه پشتیبانی تمام وقت، کودکان را مشتاق به یادگیری زبان نموده و در کمترین زمان ممکن آنها را به زبان انگلیسی مسلط می کند.

امیدواریم با مطالعه این مقاله، پاسخ سوال چگونه سریع زبان انگلیسی یاد بگیریم را دریافت کرده باشید.

۴.۶/۵ - (۵ امتیاز)

‫۱۸ دیدگاه ها

 1. بسیار مفید بودن
  مخصوصا جایی که گفته بودین که در مسیر آموزش زبان باید لذت برد و از شکست نترسید
  من با این حرف شما خیلی موافق هستم و تجربه هم کردم و به نتیجه رسیدم

  1. سلام متشکرم
   خوشحالم که براتون مفید بوده
   بله دقیقا همینطوره. موفق باشید

 2. اصلا به این چیزا نیست الان خودم میگم چطور میتوانید زبان انگلیسی یاد بگیرید
  ۱٫ اولاً حتما میدانید که افراد مختلف ، استعداد های مختلفی دارند مثلا کسی که هوش حفظیجاتش خوب است یا شخص دیگری نمیتواند مطالب را به خوبی حفظ کند و در ریاضی و یادگیری های مفهومی استعداد دارد. زبان هم همینه کسی که حفظی جات قوی ای دارد میتواند به راحتی مطالب را حفظ کند ،ولی اگر علاقه ای به زبان نداشته باشد نمیتواند خوب آن را یاد بگیرد. جوابش هم این هست که 👇

  هرکی بخواد زبان یاد بگیره میخونه هر کی هم نخواد نمیخونه دیگه اقای باهووش 😂😂😂😂😜😂

  1. سلام
   مواردی مانند علاقه و داشتن اهداف مشخص در یادگیری زبان انگلیسی، به علت انگیزه ای که ایجاد می کنن، موجب میشه که مسیر برای زبان آموز آسان تر بشه. البته استعداد هم تا حدی تاثیر داره که در مقاله دلایل عدم یادگیری زبان انگلیشدان، گفته شد که چون زبان انگلیسی یک مهارت عمومیه، آنچنان تحت تاثیر استعداد قرار نمی گیره. ولی مهم ترین موضوع با بیشترین تاثیر در آموزش زبان انگلیسی، استفاده از روش های بهینه و اصولی هست که سرعت یادگیری رو بسیار زیاد میکنه.
   موفق باشید.

 3. سلام خسته نباشید ممنونم
  ایا روش های این مقاله رو بدون کلاس رفتن و داخل خونه هم میشه اجرا کرد؟!

  1. سلام خواهش میکنم
   بله با خیال راحت این مقاله رو بخونید که مهم ترین چیزایی که برای یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان در منزل بهش نیاز دارید رو بهتون توضیح داده. مطمئنم که دوستش خواهید داشت 😉

 4. ممنون که این راهکارها رو به ما گفتین
  فکر می کنم اگر ازشون اسفاده کنیم خیلی زود یاد بگیریم بان انگیسی رو

  1. سلام ممنونم
   حتما اگر رعایت کنید خیلی پیشرفت سریعی در آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته خواهید داشت

 5. مطلب خیلی مفیدی هستش ممنون از شما بابت این اطلاعات مفید

 6. سلام از مقاله خوبتون متشکرم یک سوال داشتم
  بنظرتون داشتن یک لغتنامه شخصی شبیه دفترچه لغت های موجود در بازار کمکی به یادگیری بهتر میکنه؟

  1. سلام خوشحالم از اینکه دوست داشتید.
   بله داشتن لغت نامه در یادگیری زبان بسیار مهمه و چه بهتر که طبق گفته خودتون کوچیک و قابل حمل باشه تا یتونیم همه جا ازش استفاده کنیم.

 7. خیلی عالی بود و می تونه برای کسایی که دنبال یادگیری زبان هستن خیلی کمک کنه .
  ارزش داره آدم وقت بزاره و مطالعه کنه

  1. سلام ممنونم از لطف شما
   خوشحالم که به نظرتون مفید بوده 🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا