تدریس خصوصی زبان انگلیسی مکالمه محور | رایگان امتحان کنید

تدریس خصوصی زبان انگلیسی مکالمه محور و تضمینی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان با تضمین کیفیت و پشتیبانی ۲۴/۷، شما را در کمترین زمان ممکن به زبان انگلیسی مسلط می‌کند. اما چطور؟!

در پلتفرم آموزش آنلاین انگلیشدان، آموزش زبان انگلیسی بدون اتکا به کتاب انجام شده که باعث یادگیری آسان، سریع و کاربردی است؛ به علاوه، آموزش خصوصی زبان انگلیشدان، کاملا مکالمه‌محور است؛ ما برای دستیابی به این هدف، به جای آموزش لغات به طور جدا از هم، تمرکز را بر روی یادگیری جملات و اصطلاحات واقعی و روزمره (chunks and collocations) قرار داده ایم. همچنین گرامر را هم به طور غیر مستقیم و کاربردی (با شیوه inductive) یاد می گیرید تا بتوانید از آموخته خود در عمل استفاده کنید.


پس به جای مطالعه کتاب‌هایی که ممکن هست هیچ‌وقت به کار شما نیایند، مداما در حال صحبت کردن به زبان انگلیسی و تقویت لحظه‌ای مکالمه خود هستید. از طرفی، این مکالمات، محدود به زمان کلاس نیست؛ چرا که به طور همزمان، در دوره آفلاین کاملا رایگان هم ثبت‌نام می‌شوید و همواره در معرض زبان انگلیسی قرار می‌گیرید. به بیان دیگر، زندگی روزمره شما با زبان انگلیسی آمیخته می‌شود!

همچنین توجه کنید که منظور از مکالمه محور بودن آموزش، تقویت تمامی چهار مهارت زبانی، و با تمرکز دقیق تر روی مهارت های گفتاری و شنیداری است.

شرایط ویژه کلاس های خصوصی انگلیشدان از زبان محسن کشاورزی

 

 فقط کافیست در جلسه اول شرکت کنید تا کیفیتی بی‌سابقه را تجربه کنید. بعد از آن و در صورت رضایت کامل از معلم خصوصی زبان خود و سایر شرایط موجود، می‌توانید ثبت‌نام کنید. با مطالعه این صفحه و یا گوش دادن به فایل صوتی بالا، متوجه می شوید که چرا کلاس خصوصی زبان انگلیشدان، بهترین انتخاب برای شماست.

نگاهی سریع به مزایای تدریس خصوصی زبان تضمینی انگلیشدان :

✔️ آموزش زبان انگلیسی به صورت کاملا زبان آموز محور و انعطاف پذیر؛ یعنی برنامه ریزی مطابق با اهداف، شرایط و ویژگی های شخصیتی شما

✔️ همراهی دائمی شما توسط تیم پشتیبانی و اساتید زبان انگلیسی جهت رفع ابهامات، بررسی روند پیشرفت و…

✔️ امکان شرکت در تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی جهت بیشترین میزان صرفه جویی در وقت و هزینه ها (پیشنهاد ویژه انگلیشدان)

✔️ تمرکز بر روی آموزش تکنیک های یادگیری سریع زبان به ویژه در مبحث مکالمه مطابق علم روز دنیا

فقط کافیه با ما تماس بگیرید
و یا فرم ثبت نام رو تکمیل کنید و منتظر تماس کارشناسان انگلیشدان در کمترین زمان باشید.

+ مشاوره های تخصص کاملا رایگان

 

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی و تقویت بی‌نهایت مکالمه!

 

همانطور که احتمالا می‌دانید، آموزش مکالمه زبان انگلیسی به طور کاربردی، از مهم ترین نیاز های هر زبان آ‌موز با هر هدفی است. فرقی نمی کند زبان انگلیسی، زبان آلمانی و یا زبان ترکی باشد!

متاسفانه سال هاست شاهد آن بوده‌ایم که این موضوع، حتی در کلاس های تدریس خصوصی زبان، محقق نمی‌شود و بعضا موجب سرخوردگی زبان آموزان و ناامیدی آنها از ادامه ی راه شده است.‌ ما به شما قول می‌دهیم که در تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی انگلیشدان، حتما شاهد یک معجزه در توان گفتاری خود خواهید بود!🙂

علت آنهم اجرای سیستمی موثر و استاندارد و نه کتاب محور هست که باعث می‌شود در انگلیشدان، مهارت گفتاری را به طور واقعی بیاموزید؛ درست شبیه افراد بومی انگلیسی زبان! پس در آموزش خصوصی زبان با ما، مکالمه را بدون اتکا به کتاب می‌آموزید؛ در واقع، گلچینی از بهترین منابع صوتی، تصویری و متنی و با تمرکز بر تمرینات مکالمه و شنیدار، جایگزین کتاب می‌شود.

این به معنی عدم توجه به سایر مهارت ها، یعنی خواندن و نوشتن (reading and writing) نیست؛ در تدریس خصوصی مکالمه انگلیشدان، تمامی مهارت‌های شما و البته با تاکید خاص بر یادگیری مکالمه روان، پیشرفت می‌کند.‌

(انگلیشدان در حال حاضر تمرکز خود را بر روی زبان انگلیسی قرار داده و در آینده نزدیک ، برنامه های بسیار مدونی برای زبان آلمانی و زبان ترکی نیز خواهد داشت.)

آموزش خصوصی زبان انگلیسی به صورت کاملا کاربردی

این ادعایی هست که. ما برای تحقق آن، اقدامات بسیاری را با بررسی‌های دقیق انجام داده است. رضایت دانش‌پذیران ما، افتخار ما و البته نشانه‌‌ایست بر صحت این ادعا🙂 اما علت موفقیت انگلیشدان در ارائه‌ی یک سیستم کاربردی چیست؟


تدریس زبان انگلیسی بدون اتکا به کتاب

آموزش تضمینی زبان انگلیسی بدون اتکا به کتاب، یکی از شاخص ترین ویژگی های کلاس خصوصی زبان ماست. در عین حال، شاید این سوال را به ذهن بیاورد که تدریس خصوصی زبان های خارجی، بدون داشتن یک منبع مشخص چگونه ممکن است انجام شود؟

اگر تابحال در دوره های عمومی و یا حتی اختصاصی یک آموزشگاه شرکت کرده باشید، حتما دیده‌ اید که احتمالا در هر ترم آن، بخشی از یک کتاب استفاده می‌شود و سال‌ها طول خواهد کشید تا بتوانید چند تا از منابع درسی اکادمیک را به اتمام برسانید. آموزش خصوصی زبان در اینجا، بدون اتکا به کتاب و منابع آکادمیک انجام می‌شود که این امر، فضای بسیار مناسبی را برای یادگیری کاربردی و واقعی ایجاد می‌کند.

به کارگیری بروزترین شیوه‌ها مطابق با استانداردهای روز دنیا، بازدهی چشمگیری را برای زبان آموزان ما ایجاد می‌کند و چکیده‌ای از تمامی منابع ارزشمند را در اختیار شما قرار می‌دهد.

آموزش خصوصی زبان انگلیسی را در کنار بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی تجربه کنید.

بنابراین، مدرس ما مطابق تجربه‌ی خود، اهداف و شرایط دانشجو و نیز علایق وی، از موثرترین منابع استفاده می‌کند؛ همچون اموزش با فیلم، فایل های صوتی، مجلات و روزنامه ها، موزیک ویدیو ها، ارزشمند ترین کتب آکادمیک به طور غیر مستقیم (هیچ کتابی در کلاس و در حین یادگیری استفاده نمی‌شود) که می‌توانند با قدرت موجب تقویت مهارت های لیسنینگ و اسپیکینگ شما به طور موثر شوند.

البته برگزاری کلاس های زبان با کیفیت بدون کتاب، نیازمند تخصص، مهارت، تجربه‌ و خلاقیت بالایی از سوی استاد زبان انگلیسی شما می‌باشد. در نتیجه تدریس خصوصی زبان در انگلیشدان، توسط اساتید بی تجربه و غیر حرفه‌ای به هیچ عنوان میسر نمی‌شود.

به کارگیری بهترین اساتید زبان انگلیسی

مجموعه‌ی تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین انگلیشدان، با به کارگیری اساتید مجرب، خلاق و توانمند، که بتوانند راندمان بسیار بالایی را در مسیر فراگیری به شما ارائه کنند، مفتخر به ارائه‌ی کیفیتی غیر قابل مقایسه با مراکز مشابه می‌باشد.

با ما، لذت حضور در کلاس زبان های خارجی با بازدهی بسیار بالا را در کنار بهترین معلم خصوصی زبان تجربه خواهید کرد. در مقاله معلم زبان خصوصی وبسایت انگلیشدان، خصیصه های یک دبیر خوب را به طور کامل خدمتتان ارائه کرده‌ایم که می‌توانید از قسمت مقالات مطالعه نمایید.

آموزش گرامر به طور موثر با روش inductive

‌با یک مثال این موضوع را روشن می‌کنیم. دوران کودکی خود را به یاد آورید. تا قبل از سن هفت سالگی، یعنی قبل از رفتن به مدرسه و کلاس های زبان و بدون داشتن هیچ گونه دیدی در رابطه با مباحث گرامری، همه‌ی ما فارسی را کاملا روان و صحیح صحبت کرده‌ایم.

این مثال ساده، به وضوح نشان می‌دهد که جهت داشتن مکالمه انگلیسی روان، به هیچ عنوان نباید اموزش گرامر انگلیسی به طور مستقیم انجام شود. علاوه بر اینکه خسته کننده است، هیچ گونه بازدهی برای شما نخواهد داشت. آموزش گرامر زبان انگلیسی در اینجا، به این شکل است که اغلب مباحث را، به طور کاملا غیر مستقیم و در حین مکالمه یاد خواهید گرفت.

در واقع بر خلاف اکثر مراکز بزرگ و کوچک زبان های دیگر، که از روش های آموزش مستقیم برای گرامر استفاده می‌کنند، در کلاس خصوصی زبان ما، فراگیری گرامر به طور غیر مستقیم و با روش قیاسی یا همان inductive method انجام می‌شود؛ به طوری که نه تنها یادگیری گرامر را برای شما لذت بخش می‌کند، بلکه باعث می‌شود تا شما، دانش گرامری خود را هرگز فراموش نکنید.

بعد از آن می‌توانید دانش گرامر خود را به طور ناخودآگاه حین مکالمه به کار ببرید؛ بدون فکر کردن! این مورد را به جرات می‌توان از مزیت های بارز کلاس های خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان، معرفی نمود.

تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی

بی دلیل نیست که این روزها، آموزش زبان آنلاین طرفداران بسیار بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده‌ است! تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی انگلیشدان که با شرایط منحصر به فردی برگزار می‌شود و رضایت بیش از ۹۵درصدی دانشجویان خود را به دنبال داشته نیز همینطور است. علت آن هم واضح است؛ با شرکت در دوره های غیر حضوری، محدودیت‌های زمانی و مکانی برای شرکت در یک کلاس حضوری را دور می‌زنید! حتی می‌توانید با لباس راحتی در جلسه درس خود حاضر شوید!

در مجموعه ی ما، کیفیت تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و کلاس حضوری، با یکدیگر برابر بوده و هیچ گونه نگرانی از باب کیفیت آنها وجود ندارد. همچنین از این طریق، امکان شرکت در کلاس‌ها برای افرادی که خارج از تهران و یا حتی خارج از کشور هستند هم فراهم شده است.

و البته اکثریت دانش‌پذیران ما، تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی را ترجیح می‌دهند؛ چون می‌توانند در هزینه‌ها و زمان خود که قرار است صرف رفت و آمد شود، صرفه جویی می‌کنند. در واقع با این انتخاب می توانید حتی اگر به مسافرت هم رفتید، جلسه خود را از دست ندهید!‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به همین دلایل ما نیز اکیدا به شما توصیه می کنیم تا برای یادگیری سریع، حالت غیر حضوری را امتحان کنید!🙂

تدریس خصوصی زبان در منزل

یکی از مواردی که همواره مورد توجه بسیاری از افراد است، تدریس خصوصی زبان در منزل است.‌‌‌‌‌‌‌‌ تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران انگلیشدان، این امکان را برای شما در سرتاسر تهران فراهم می‌کند تا در صورت تمایل، انگلیسی را در منزل و یا محل کار خود فرا بگیرید. یادگیری در خانه می‌تواند مزایای بسیاری داشته باشد؛ همچون عدم اتلاف وقت، هزینه و انرژی شما. همچنین حضور در یک محیط جدید جهت یادگیری زبان انگلیسی، در ابتدا می‌تواند برای عده‌ای از افراد ایجاد استرس نماید.‌

تصور کنید که انگلیسی را در محیط دلخواه خود و توسط بهترین معلم خصوصی زبان تهران بیاموزید! این امر همواره موجب افزایش راندمان و پیشرفت بسیار سریع‌تر شما می‌شود.‌‌ به طوری که با پیشرفت حاصل شده از آموزش خصوصی زبان انگلیسی در منزل، اعتماد به نفس لازم در شما، برای مکالمه روان در مقابل عده‌ی زیادی از افراد هم ایجاد می‌شود! در واقع انگلیشدان، ایجاد اعتماد به نفس در شما برای مکالمه روان را هم از وظایف یک مدرس زبان خوب میداند و بر آن تاکید دارد.

همراهی دائمی شما توسط معلم خصوصی زبان و پشتیبان آموزشی شما

یکی از ویژگی های آموزش زبان انگلیسی تضمینی خصوصی انگلیشدان، که کمتر جایی می‌توان مشابه آن را پیدا کرد، همراهی و پشتیبانی دائمی شما در تمام طول دوره‌ می باشد. ما بر این باوریم که یادگیری زبان، به ویژه یادگیری مکالمه، باید به صورت مستمر و پیوسته باشد. این مورد را همیشه در کلاس های تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی خود بیان می کنیم. این یعنی آموزش نباید به تایم کلاس محدود شود.‌‌

در کلاس خصوصی زبان انگلیسی ما، شما خارج از تایم کلاس، به حال خود رها نشده و پشتیبانی می‌شوید. تمامی سوالاتی که برای شما حین یادگیری ایجاد میشود، بلافاصله توسط استاد خصوصی زبان شما و البته مشاورین مجرب و پیگیر پاسخ داده شده و موکول به زمان کلاس نمی‌شود. در واقع در دوره های تک نفره تا سه نفره، یک دبیر و یک مشاور به طور اختصاصی شما را در مسیر فراگیری همراهی می‌کنند.

از طرف دیگر، استاد به طور منظم از شما می‌خواهد تا با مطالب آموخته شده به طور کاربردی جمله سازی و تمرین کرده و برای ایشان ارسال کنید. همچنین تمامی تکالیف شما، خارج از بازه‌ی زمانی کلاس بررسی و رفع اشکال می‌شود. این عامل نیز موجب عدم اتلاف زمان کلاس به بررسی تمرینات شده و موجب افزایش راندمان یادگیری شما می‌گردد. یعنی با شرکت در یک کلاس زبان های ما، پشتیبانی دائمی و کلاس‌‌های آفلاین تمام مدت را به طور کاملا رایگان دریافت می‌کنید.

 

آموزش زبان انگلیسی تضمینی خصوصی

در اینجا میخواهیم به شما توضیح بدهیم که منظور از ضمانت کیفیت چیست؟! ‌جواب آن ساده است؛ انگلیشدان، دوره‌های تدریس خصوصی زبان آنلاین و حضوری خود را، از هر جهت تضمین می‌کند.‌ ما به علت به کارگیری متد‌های به روز و استاندارد، با اطمینان می‌گوییم که اگر شما، تکالیف خود را به موقع و مطابق توضیحات مدرس خود انجام دهید، در کمترین زمان ممکن به بالاترین سطح پیشرفت در زبان انگلیسی می‌رسید.

این را به شما قول می‌دهیم! چون به کیفیت کار خودمان ایمان داریم. همچنین، برای ایجاد اطمینان خاطر در زبان آموزان گرامی از کیفیت کلاس زبان انگلیسی خصوصی، شهریه‌ را فقط در صورت رضایت شما از بازدهی و کیفیت ارائه شده، دریافت می‌کنیم.

بازبینی و نگاهی سریع به شرایط منحصر به فرد دوره خصوصی انگلیشدان
سیستم آموزشمکالمه محور، بدون اتکا به کتاب و با محوریت هر ۴ مهارت زبانی
سیستم آموزش گرامرغیر مستقیم inductive و کاملا کاربردی
سیستم آموزش لغاتدر داخل محتوا، با تمرکز بر chunks & collocations
منابع مورد استفاده توسط استاداز انواع مختلف مطابق با نیازها و شرایط هر کلاس
پشتیبانی زبان آموزبه طور ۲۴ساعته توسط استاد و مشاور
اطمینان زبان آموز از کیفیت دورهشرکت در جلسه اول به طور رایگان
تضمین کیفیتدارد
(تماس بگیرید)

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در انگلیشدان

همانطور که گفته شد اخذ شهریه در اینجا، فقط در صورت رضایت زبان آموزان از بازدهی و کیفیت دوره انجام می‌شود. هر فراگیری می‌خواهد تا نه تنها در یک کلاس زبان با کیفیت بالا شرکت کند، بلکه شهریه‌ی هنگفتی هم پرداخت نکند تا تحت فشار مالی قرار نگیرد. از نظر ما هم این درخواست، کاملا منطقی و درست است.

‌هزینه‌ تدریس خصوصی زبان انگلیسی ما، با وجود به کارگیری اساتید مجرب و توانمند و نیز ارائه‌ی کیفیت بسیار بالا که به جرات میگوییم مشابه آنرا جایی پیدا نمی‌کنید، بسیار مناسب است و موجب صرفه جویی در هزینه و زمانی است که یک فرد باید جهت یادگیری زبان انگلیسی با کیفیت بالا اختصاص دهد.‌

شرایط کلی مربوط به کلاس خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان

– امکان تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران و سایر شهرهای کشور به صورت کاملا غیر حضوری

– ‌امکان برگزاری دوره ها به صورت حضوری و غیرحضوری، اموزش در خانه و یا هر جای دیگر که مد نظر شماست. (باتوجه به شرایط فعلی ناشی از شیوع ویروس کرونا، برگزاری کلاس زبان به صورت غیرحضوری بوده و البته بعد از دوران کرونا و در صورت تمایل شما به حضور فیزیکی معلم خصوصی زبان انگلیسی، دبیر مربوطه به محل مورد نظر، اعزام می‌گردد.)

– امکان انتخاب دقیق روز ها و ساعات برگزاری کلاس زبان های ما توسط شما

– امکان حضور بیش از یک نفر در دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و حضوری انگلیشدان که توسط خود شما تعیین می‌شود؛ این امر مجددا موجب کاهش هزینه‌ی دوره‌ی شما خواهد شد.‌

 

۵/۵

‫۹۶ دیدگاه ها

 1. سلام وقتتون بخیر
  من خودم سطح زبانم در سطح تقریبا متوسط هستش و میخواستم بدونم که آیا در طی یک سال با کلاس های خصوصی شما میتونم به سطح پیشرفته زبان برسم و بتونم با افراد خارجی صحبت کنم و فیلم هایی مثل فیلم هری پاتر رو راحت بدون زیرنویس ببینم ؟

 2. سلام. وقتتون بخیر . پشتیبان واتساپ که کلا پیام رو سین نکردن . اینجاهم ثبت نام کردم خبری نشد. تلفنم که زنگ میزنیم یا اشغاله یا جواب نمیدن :((

  1. سلام
   بله دقیقا همینطور هست و برای همین هست که با قدرت بهترین کلاس خصوصی زبان در تهران رو برگزار می کنیم.
   ممنونم از لطف شما

 3. سلام

  چند وقت طول میکشه تا بتونم واقعا مثل انگلیسی زبان ها صحبت کنم و عالی بشم؟

  1. با سلام
   برای اینکه بتونیم روان و مشابه نیتیو ها یا همان انگلیسی زبان ها صحبت کنیم، باید یادگیری رو به طور اصولی انجام بدیم و در طول مسیر هم متعهد باشیم.
   دقیقا نمیشه گفت چقدر ولی با انگلیشدان میتونید خیلی سریع یاد بگیرید. مثلا از سطح صفر تا دستیابی به توان بسیار خوب در مکالمه و شنیدار در ۶ ماه میسر است.
   فقط شرطش این هست که به حرف ها و خواسته های دبیر زبانتون گوش بدین.

  1. با سلام
   لطفا جهت اطلاع از شراط و شهریه کلاس های تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی ما، از طریق راه های موجود با ما در ارتباط باشید. تا پایان مسیر یادگیری همراهتون هستیم

 4. با سلام خدمت شما دوستان و اساتید گرامی
  سوال من ازتون این هست که برای بچه های خیلی کم سن و زیر دوران کودکی ایا واقعا کلاس های انلاین بازدهی داره؟! من فکر میکنم بچه ها توی این سن اصلا حاضر به نشستن جلوی دوربین و سر کلاس نیستن لطفا راهنمایی کنید

  1. عرض سلام و ادب
   بله حتما بازدهی داره واین رو ما در عمل خدمتتون اثبات میکنیم. از باب اینکه بچه ها در سنین پایین ممکنه که نشه جلوی دوربین و سر کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین نگهشون داشت هم خیالتون کاملا راحت باشه این کاملا مربوط میشه به توانمندی دبیر مربوطه که بتونه کارش رو به نحو احسن انجام بده.

 5. توی شرایط دوره های تکنفره خودتون نوشتین که امکان اعزام مدرس به محل هم دارین ولی الان میگین فقط آنلاین هست. چرا؟؟؟ 🙁

  1. با عرض سلام و ادب خدمت شما
   انگلیشدان در ابتدا کارش رو با دوره های یک نفره زبان انگلیسی (شامل استاد و دانشجو) به صورت آنلاین و حضوری شروع کرد.
   با شیوع بیماری کرونا ما تمرکزخودمون رو روی یادگیری به صورت غیر حضوری قرار دادیم و کیفیتش رو خیلی ارتقا دادیم به طوریکه نه تنها دیگه چیزی از دوره های حضوری کم نداره، بلکه مزایای بسیاری هم نسبت به اونها میتونه برای شما داشته باشه …
   با خیال راحت در آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین ما شرکت کنید و منتظر پیشرفت چشمگیر خودتون در کوتاهترین زمان و یک تحول اساسی باشید …!

 6. درود و خسته نباشید میگم بهتون
  بنده هر چه سریع تر یک مدرس بسیار دانا و کار بلد میخوام چون برای شغل قصد سفر خارجی دارم و بسیار زمان محدودی دارم لطفا راهنمایی کنید چطور استاد خیلی عالی بگیرم ازتون
  سپاس بی کران

  1. سلام خدمت شما
   در صورتی که نیاز به معلم خصوصی زبان دارید، خیلی راحت فقط کافیه تا از طریق روش های ارتباظی موجود با ما ارتباط بگیرید تا خیلی سریع دوره شما رو با یک استاد بسیار توانمند استارت بزنیم.
   یهتون هم قول میدم تا به شدت از کیفیت کار ما راضی باشید.
   بهترین انتخاب هم برای جنابعالی جهت بیشترین سرعت در پیشرفتتون، یادگیری مکالمه به صورت خصوصی هست.

  1. سلام وقت شما بخیر
   برای تقویت مکالمتون در کمترین زمان بهترین انتخاب، دوره تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی ما هست که به میزان زیادی بر توان مکالمه شما تمرکز دارن و مکالمه واقعی و کاربردی که در دنیای واقعی استفاده میشه رو به شما یاد میدن.

  1. با سلام خدمت شما. این سوال بسیار کلی هست و به عوامل زیادی بستگی داره. از جمله سطح اولیه شما، مقداری زمانی که میتونید در هفته برای مطالعه اختصاص بدین و…
   ولی بهتون قول میدم اگر در کنار ما یادگیری رو استارت بزنید و ادامه بدین، با سرعت بسیار زیاد یاد بگیرید و اونقدر از کیفیت کار راضی باشید که مارو به دوستانتون هم معرفی کنید …

 7. شما همه مهارت ها رو اموزش میدین یا فقط مکالمه هست؟ چون من دراینده شاید بخوام ایلتس هم شرکت کنم و نیاز دارم همه مهارت هام تقویت بشن

  1. با سلام
   در دوره های خصوصی انگلیشدان روی تمامی اسکیل های شما با تمرکز بر مهارت های شنیداری و گفتاری کار میشه. البته چون کلاس به صورت تک نفره هست باز هم تماما مطابق خواست و اهداف شما برنامه ریزی میشه و برای هر نفر کاملا متفاوت هست. چیزی که برای همه افراد مشترک هست کیفیت بالای یادگیری اونهاست.

 8. میشه در رابطه با یادگیری برای کودکان هم توضیح بدین که شرایطتون چیه؟،،،،،،،،،، من چیزی پیدا نکردم در این صفحه!!!!
  با سپاس فهیمه خاکباز

  1. سلام وقتتون بخیر
   بله ما برای قرزندان ۴ تا ۱۲ ساله شما صفحه ای رو در سایت به صورت مجزا و با اطلاعات کامل قرار دادیم و میتونید اطلاعات مربوط به کورس های اختصاصی برای بچه ها که با نهایت کیفیت هم توسط ما انجام میشه رو اونجا مطالعه کنید🙏

 9. سلام خوبین؟؟ شما گروهیم دارین و فرقش با حصوصی چیه از لحاظ کیفیت و مدرس ؟ مرسیییی

  1. سلام ممنونم
   دوره هایی که اینجا برگزار میشه فقط به صورت تدریس خصوصی زبان انگلیسی و با بازدهی بسیار بالا هست و بعضا به صورت نیمه گروهی و تا ۳ نفر هم زبان اموز خواهند داشت. قاعدتا کورس های تک نفره ما از لحاظ کیفیت با گلاس عمومی قابل مقایسه نیست و شرایط خیلی ایده آل تری رو براتون ایجاد میکنه.

 10. با سلام خداقوت
  بنده برای همسرم از شما تقاضای دوره تک نفره داشتم و راضی هستن ایشون. الان اگر بخوام برای خودمم اقدام کنم باید چی کار کنم؟

  1. سلام عرض میکنم اقای حسینی
   تنها نیاز دازید تا در واتسپ یا تلگرام پشتیبان ما به شماره ۰۹۳۸۰۲۷۵۳۹۷ پیام بگذارید تا هرچه سریع تر برنامه شما رو هم استارت بزنیم با قدرت

 11. سلام استاد من درخواست معلم خصوصی زبان دارم هرچه سریع تر لطفا. چطور باید اقدام کنم؟؟ به علت مهاجرت و قبلش یک سفر کاری بسیار مهم

  1. درود و احترام
   در صورتی که درخواست دبیر مجرب و متعهد از ما دارین کافیه تا از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما تماس بگیرید و هر چه زودتر با یک استاد زبان انگلیسی عالی استارت کار خودتون رو با قدرت بزنید
   شک نکنید خیلی سریع پیشرفت میکنید 🙏

 12. سلام برای بنده که دیگه سن و سالی ازم گذشته و یادگیریم ضعیف شده هم امکان شرکت هست؟

  1. سلام وقتتون بخیر
   بله حتما به هیچ عنوان نگران این قضیه نباشید و یادگیریتون حتما به بهترین شکل ممکن انجام میشه

  1. سلام وقتتون بخیر
   کورس های ما فقط در قالب تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی و با پشتیبانی ۲۴ ساعته برگزار میشه و بهتون قول میدیم انقدر از کیفیت کار مار راضی باشید که خودتون مارو به دوستان و اشنایانتون معرفی کنید🙏

 13. چرا من نمیتونم تماس بگیرم باهاتون؟؟؟ هرچی زنگ زدم به شماره ثابت موسسه اشغال بود خطتون😭

  1. سلام به شما
   اول از همه پوزش میخوام بابت این مورد گاهی ممکنه تماس ها زیاد باشن و خط ها اشغال بشن.
   همچنین میتونید از طریق ارتباط با پشتیبان در واتس اپ یا تلگرام هم اقدام کنید و سریعا روند دریافت مشاوره رایگان و تخصصی خودتون رو انجام بدین🙏

 14. سلام خدا قوت
  من و همسرم و پسرم سه نفری میتونیم شرکت کنیم و اینکه ایا بازدهی داره

  1. با سلام و عرض ادب
   بله مشکلی نداره البته اگر هر سه نفر هم سطح و هم هدف باشید خللی در کیفیت برنامه یادگیریتون ایجاد نمیکنه

 15. ممنونم از رفتار حرفه ای و روش های فوق العاده با کیفیتتون و مدیریت حرفه ای آقای کشاورزی

  1. سلام وقتتون بخیر
   از هرجای ایران که باشید حتی از خارج از ایران میتونید در تدریس خصوصی زبان آنلاین این اموزشگاه با نهایت گیفیت و راندمان شرکت کنید و طعم یادگیری سریع، کاربردی و واقعی رو بچشید.🙏

  1. سلام وقتتون بخیر🌷
   ما اغلب دوره هامون یکنفره هستن و به صورت اختصاصی برگزار میشن که یک کیفیت بسیار عالی رو خدمتتون ارائه کنیم. کورس گروهی برگزار نمی‌کنیم چون بازدهی نداره و وقتتون تلف میشه و بازدهی خوبی رو دریافت نمی کنید. ولی اگر سطح افراد یکی باشه و همگی اهداف یکسانی هم داشته باشند، میتونید تا سه نفر هم شرکت کنید و باهم یاد بگیری که البته موجب کاهش هزینه های مربوط به شهریه شما هم هست.🙏

 16. بنده با مطالعه سایتتون و با مشاوره ای که با کادرتون داشتم متوجه شدم خیلی متفاوت تر و کاربردی تر از جاهای دیگه زبان رو به ادم میفهمونید و خیلی خوشحالم که با انگلیشدان آشنا شدم

  1. سلام🙏
   خیلی خوشحالم که راضی هستین از ما و امیدوارم تا اخر مراحل یادگیریتون از ما راضی باشید و هرچه سریع تر به هر هدفی که از یادگیری زبان انگلیسی دارید برسید🌷

  1. سلام روز خوش
   بله دبیران ما توان برنامه ریزی برای فرزندان ۴ تا ۱۲ سال شما رو با قدرت هرچه تمام تر دارا هستن🌷🙏

  1. سلام وقت بخیر
   بله در مدت سه ماه به میزان واقعا چشمگیری می‌تونید پیشرفت بکنید البته به شرط انجام چیز هایی که دبیر زبان انگلیسی از شما میخوان.🌷🙏

 17. درود بر شما
  بنده از امریکا پیام میگذارم. به تازگی مهاجرت کردم و متاسفانه تسلط مناسبی به مکالمات روزمره ندارم. نیاز دارم به برگزاری گلاس به میزان دو سشن در هفته توسط یک مدرس نیتیو و یا بسیار مسلط با لهجه عالی که سریعا منو راه بندازه…. شما میتوانید به بنده کمک کنید تشکر بی کران

  1. سلام خدمت شما
   بله حتما. همچنین خیالتون رو به طور کامل از کیفیت شیوه تدریس خصوصی مکالمه در موسسه ما و برازندگی اساتید خودمون راحت می‌کنم.
   مطمئن باشید در حداقل زمان ممکن به نتیجه دلخواهتون میرسید و ۱۰۰ درصد راضی خواهید بود.🌷🙏

  1. سلام وقت بخیر
   بله تخصص و تمرکز ما روی برگزاری به صورت مجازی هست و کیفیت کار و خدماتمون رو هم ضمانت میکنیم.
   البته در شرایط خاص و به خواست شما میتونیم تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل و یا محل کار و یا هر جای دیگه ای که مد نظر شما باشه رو براتون داشته باشیم که خب هزینه بیشتری داره براتون و به نظر ما اصلا نیازی بهش نیست.

  1. سلام خدمت شما

   تعداد جلسات برگزاری در هفته و همچنین ساعت برگزاری اونها به انتخاب خود شماست و البته در انتخاب تعداد روز ها هم توسط مشاور و هم توسط دبیرتون مشاوره های دقیق دریافت میکنید تا بهترین انتخاب رو با در نظر گرفتن شرایطتون داشته باشید 🙏🌹

 18. امروز بنده بالغ بر ۶ یا ۷ بار با بخش پشتیبانی تماس گرفتم که هربار اشغال بود . موفق نشدم. لطفا راهنمای بفرماید چگونه باید اقدام کنم و چه کاری انجام بدم

  1. با عرض سلام خدمت شما
   عذر می‌خوام امروز بله امروز و دیروز در قسمت پشتیبانی خط ها خیلی مشغول بودن و متاسفانه نتونستیم در خدمتتون باشیم. هر زمان تماس بگیرید در خدمتتون هستیم. همچنین می‌تونید از طریق راه های ارتباطی در پیام رسان های واتس‌اپ و تلگرام با ما در ارتباط باشید
   ممنون از توجه شما موفق باشید 🙏🌹

 19. من چیزی که خوندم اینطور برداشت کردم که فقط روی مکالمه و لیسنینگ کار میشه. درسته؟ روی بقیه مهارت ها کار نمی‌کنید؟!

  1. سلام و عرض ادب

   خیر به هیچ وجه! ما روی همه قسمت های دانش زبانی شما کار می‌کنیم و البته به طور پیش فرض تمرکزمون روی مهارت های مهم تر ینی مکالمه و شنیدار هست. باز هم تا حدود زیادی بستگی به شرایط
   و اهداف و توانایی های دانش پذیر ما هم داره. ولی در کل خیالتون راحت باشه که با نهایت قدرت و کیفیت و تمرکز روی همه موارد کار خواهد شد. 🙏🌹

 20. سلام وقتتون بخیر
  واقعا مشخصه که حرفه ای هستین توی کارتون و بهتون تبریک میگم. منم یک سوال دارم از خدمتتون. به نظرتون گلاس بریم بهتره یا به صورت دقیق و اصولی خودمون مطالعه شخصی یا همون سلف استادی بکنیم؟ منم سطحمم intermediate هست… سپاس

  1. سلام وقت شما بخیر
   ببینید سلف استادی کردن هم میتونه گزینه خوبی باشه اگر یکسری نکات داخلش رعایت بشه و درنتیجه به شیوه اصولی انجام بشه. ولی اگر بتونید یک کلاس استاندارد و خوب برید حتما میتونه تاثیر بیشتری هم براتون داشته باشه. ولی در کل با توجه به اینکه سطحتون بالا هست نسبتا، میتونید مطالعه شخصی بکنید و تا حد زیادی نتایج خوب هم بگیرید. موق باشید 🙏🌹

 21. خسته نباشید وقت بخیر من برای خواهرم از قسمت پشتیبانی در واتساپ تقاضای استاد خصوصی زبان دادم که گفتن پر هست تام مدرسین من زودتر میخوام شرکت کنم چه کار کنم؟ مرسیی

  1. سلام وقتتون بخیر

   بله این مسئله به طور کامل حل شده و به راحتی میتونید به ما تقاضای بهترین معلم خصوصی زبان تهران رو ارسال کنید و سریعا به درخواستتون رسیدگی میشه. فقط کافیه تا با ما در ارتباط باشید یا از طریق واتس‌اپ یا تلگرام با ما در ارتباط باشید 🙏🌹

 22. سلام,,,,,,,,,,,,, من تدریس خصوصی زبان تضمینی رو سرچ کردم به پینهاد یکی از بستگانم و سایت شما رو دیدم. سوالم این هست که ایا واقعا تضمینی هست یا بحث تبلیغاته؟؟؟,,,,,,
  پیشاپیش از زحمات شما قدردانی میکنم

  1. سلام دوست عزیز
   بله ما با قدرت مجری کلاس آموزش زبان انگلیسی تضمینی خصوصی هستیم و این رو در عمل و در اصل، در همون جلسه اول اثبات میکنیم. بهتون قول میدیم که به هیچ وجه تبلیغاتی نیست. شما کیفیت مارو تست میکنید و در صورت رضایت کامل از تمامی شرایط تصمیم گیری میکنید🌹

  1. سلام وقتتون بخیر🙏
   در صورتی که درخواست معلم خصوصی زبان دارید، فقط کافیه تا با ما تماس بگیرید. انشالله در همون روز، جلسه اولتون رو به صورت رایگان برگزار می‌کنیم و در صورت رضایت شما از ، دوره را ادامه می‌دهیم.

  1. سلام خدمت شما دوست عزیز و گرامی🌹

   ابتدا خدمتتون عرض کنم که تمرکز کار ما روی کورس های غیر حضوری هست و یک رویکرد و برنامه‌ریزی بسیار مدون و موثر رو هم براش ایجاد کردیم و بهتون ضمانت میدیم هیچ جایی چه حضوری و چه غیرحصوری، با کیفیتی که ما ارائه می‌کنیم پیدا نکنید. دوما بله اگر اصراری باشه از سوی هنرجو به برگزاری به صورت حضوری، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران رو براتون تشکیل میدیم که خب البته هزینش به نسبت آنلاین بیشتر هست. در پایان بهتون حتما پیشنهاد می‌کنم که اگر حالت غیرحضوری ما رو امتحان کنید و تردید نکنید کیفیتی بیشتر از انچه فکرش رو میکردین دریافت می‌کنید و به طور ۱۰۰ درصدی از تمامی شرایظ راضی خواهید بود.

   با آرزوی موفقیت های روز افزون

 23. سلام حالتون خوبه؟😊
  خیلی عالیه و پشتیبانیتون هم اگه واقعا تا اخر دوره ادامه داشته باشه واااقعا خیلی خوب میشه

  1. سلام عرض می‌کنم خدمت شما وقتتون بخیر🙏
   شاید در قالب یک کامنت این مورد قابل اثبات نباشه فقط خدمتتون این رو عرض می‌کنم که اگر در دوره ما شرکت کنید، انقدر از پشتیبانی ما رضایت خواهید داشت که خودتون، مارو به دوستان و نزدیکانتون معرفی می‌کنید و بهشون پیشنهاد می‌کنید که در کورس ثبت‌نام کنن. بهتون قول میدم که پشتیبانی تا اخر دوره حتی بهتر هم بشه؛ چون سرمایه ما، رضایت دانش پذیرامون هست.🙏🌹

 24. سلام آقای کشاورزی
  ما بیشتر از ۷ ماهی هست که در کنار شما داریم گلاس می‌گیریم و خداروشکر راضی هستیم و اتفاقا به چند تا از دوستان و اشنایانمون هم شما را بهشون معرفی کردیمو سوالی که دارم این هست که ایا اگر کسی رو معرفی کنیم به شما به خود ما تخفیف هم میدین یا نه؟ مرسی

  1. سلام به شما
   بله حتما چرا که نه . دوستانی که حین دوره شون افراد دیگه ای رو به ما معرفی کنند تخفیف هم دریافت میکنن و علاوه بر اون استاد دوره هم پاداش خواهد گرفت. این کار ها توسط ما زیاد انجام میشه تا انگیزه دبیر بالا باشه برای بهترین بودن و شاگردامون کاملا راضی باشن

 25. سلام عالی
  من هدفم فقط و فقط تقویت مکالمه هست و میخوام که خیلی هم زود نتیجه بگیرم واقعا و راحت بتونم صحبت کنم. ایا کلاس شما برای من مناسبه؟ ممنون

  1. سلام دوست عزیز ممنونیم از شما🌹
   بله حتما مناسب هست و به این منظور میتونید در تدریس خصوصی برای مکالمه به سبک انگلیسی زبان های انگلیشدان شرکت کنید. در یک جمله بهتون میگم. بهتون قول میدیم بعد از شرکت در اون و گذشتن چند جلسه، خیلی حیلی بیشتر از اون چیزی که انتظارشو داشتید احساس رضایت می‌کنید و پیشرفت رو در خودتون می‌بینید. 🙏

 26. سلام دوست عزیز من نمیدونم مسئول این سایت کی هست فقط میخوام بگم که مشکل خیلی از افراد مثل بنده که به جای این مدل کلاسهای با کیفیت مثل چیزی که شما میگین میریم عمومی انتخاب می‌کنیم و یاد نمیگیریم اینه که گرون هستن واقعا ….. واقعا در توان هرکسی نیست. درست میگم؟؟ حالا ما اگه واقعا شهریه های بالا در توانمون نباشه باید چه کار کنیم اخه

  1. سلام روزتون خوش 🌹
   خدمتتون عرض می‌کنم که مطمئن باشید شهریه گلاس های ما مناسب هست به ویژه در مقایسه با کیفیت و خدماتی که ارائه میکنیم که به جرات میگیم مشابهش رو جایی نمی‌بینید.
   حتما از طریق شماره های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید تا توضیحات کامل خدمتتون ارائه داده بشه و بتونید راهنمایی های تخصصی و کاملا رایگان دریافت کنید.

   این رو هم در نظر بگیرید که ممکنه یک دوره گروهی با کیفیت پایین هزینه کمتری هم داشته باشه، ولی واقعا در نهایت نمیتونید به هدفتون برسید و همون هزینه کمتری هم که دادین هدر می‌شه.
   بازهم هر سوالی بود ما در خدمتتون هستیم و امیدوارم هر کدوم رو که انتخاب میکنید موفق باشید🙏

  1. سلام خدمت شما وققتون بخیر باشه 🌹
   هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی ما بسیار مناسب هست. شما میتونید با پرداخت شهریه بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای بهترین دبیر در کنار خودتون باشه و سریعا پیشرفت کنید.
   لطفا از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید؛ مشاورین ما به طور کامل راهنماییتون می‌کنند و اطلاعات لازم رو در اختیارتون میزارن. 🙏

  1. سلام خدمت شما 🌹
   خیلی خوشحالیم که راضی بودین و نتیجه خوبی گرفتین.
   موفق باشید 🙏🌹

  1. سلام دوست عزیز 🌹
   شک نکنید که همینطور هست و ما همه تلاشمون رو برای رضایت شما می‌کنیم 🙏🌹

 27. سلام یک سوال دارم
  چجوری میتونیم مطمئن بشم که اساتید شما مجرب و حرفه ای هستن واقعا؟ اگر پاسخ بدین عالیه

  1. سلام عرض می‌کنم خدمتتون وقتتون بخیر باشه 🌹

   اساتید انگلیشدان با حساسیت بسیار بالایی انتخاب و گزینش میشن و از فیلتر های متعددی عبور می‌کن که اکثرشون هم خاص مجموعه ما هست که توان استاد رو از هر جهت مثل نحوه برخورد و توان مدیریت زمان و توان در اموزش با کیفیت و همچنین پشتیبانی های حرفه ای و تمام مدت سنجش می‌کنن.

   برای همین هست که جلسه اول ما به صورت کاملا رایگانو بدون هیچ هزینه ای برگزار میشه و دانش پذیرامون با دیدن یک کیفیت بسیار متفاوت و بسیار خاص از هر جهت در کنار یک دبیر عالی، به میل خودشون و با رضایت کامل تضمیم گیری می‌ کنن.

   در پایان خدمتتون عارضم که خیالتون به طور کامل از برازندگی و خلاقیت اساتید زبان انگلیسی که ما اینجا در اختیارتون قرار می دیم راحت باشه 🙏

 28. دو مسئله در توضیحات شما در این نوشته نظر بنده رو جلب کرد. اول مکالمه محور و دوم حذف گرامر. این واقعا عالیه البته اگر در واقعیت هم محقق بشه. این مشکل من یا خیلی از زبان اموزاس که با بحث یادگیری مکالمه داریم ….. لطفا اگر ممکنه بفرمایید اموزشتون چطور هست و چه قدر بازدهی خصوصا در مبحث تسلط به مکالمات داره ؟؟

  1. سلام وقت شما بخیر
   ما اول از همه، تدرس آموزش رو به طور مستقیم از سیستم تدریس خصوصی زبان خودمون حذف کردیم که موجب میشه شما به طور طبیعی و ناخوداگاه گرامر رو یاد بگیرین و در نتیجه بتونید در واقعیت ازش استفاده کنید.

   در رابطه با تمرکز کردن روی مکالمات، ما منابع اکادمیک رو به طور کامل از دوره های خودمون که تمرکزشون بیشتر روی گرامر و آموزش لغات به صورت مجزا هست، حذف میکنیم و به جاش از بهترین منابع صوتی، تصویری و تمرینات گفتاری و شنیداری استفاده می‌کنیم که به مرور با قرار دادن شما در موقعیت‌های مختلف و کاملا واقعی، مکالمه کاربردی رو به شما یاد میده و به ناخودآگاه شما میفرسته که بتونید انگلیسی رو هم مثل فارسی، و بدون نیاز به فکر کردن صحبت کنید و لذت ببرید. 🙏

 29. سلام خوبین من در جلسه اول شما شرکت کرده ام و واقعا راضی بودم ئلی برایم مشکلی ایجاد شد و نتوانستم ادامه بدهم . الان تکلیف من چی هست؟ میشه همین اسنتاد برای من رزرو بشه تا بعد از یک مدت کوتاهی مجددا با شما شروع کنم چون الان به دلیل مشکلات ایجاد شده نمیتونم در کلاش شرکت کنم

  1. سلام خدمت شما و وقتتون بخیر باشه

   بله هیچ مسئله ای نیست و برای هر کسی ممکنه پیش بیاد مهم این هست که راضی هستین.
   هر زمان که مایل بویدن با بخش پشتیبانی هماهنگ بشین و شروع کنید و در اون زمان اگر استاد مد نظرتون هم تایم خالی نداشته باشن حتما یک دبیر بسیار خوب دیگه براتون در نظر میگیریم.
   از این بابت خیالتون کاملا راحت باشه

 30. سلام وقت بخیر
  توضیحات عالی بود و به نظر ایده الع و همون چیزیه که من میخوام. امیدوارم اینطور باشه چون تاحالا هرجا رفتم اذیت شدم واقعا 🙂
  من متوجه دو چیز نشدم البته یکی بدون اتکا به کتاب بودن و مورد دیگه مکالمه محور بودن. دقیق تر لطفا توضیح بدین مرسی

  1. سلام وقت شما هم بخیر🌹
   خیلی خوشحالیم که از نظرتون خوب بود و ماهم واقعا امیدواریم که بتونیم در عمل هم اینو ثابت کنیم🙏
   در رابطه با تدریس خصوصی زبان بدون اتکا به کتاب، یعنی ما از حداقل منابع اکادمیک استفاده میکنیم و تا حد امکان حذفشون میکنیم چون ما به دنبال اموزش سریع انگلیسی “واقعی و کاربردی” هستیم و انگلیسی کتابی، دردی از زبان آموز دوا نمی‌کنه! در عوض از گلچینی از بهترین منابع برای انگلیسی واقعی شامل منابع شنیداری و تمرینات اسپیکینگ موثر و… استفاده میکنیم.
   منظور از مکالمه محور بودن یعنی در دوره های ما هر چهار مهارت رو با شما کار میکنیم ولی تمرکز میکنیم روی skill های گفتار و شنیدار یا همان اسپیکینگ و لیسنینگ که معمولا بیشترین ضعف دانش پذیرا همین جا هست و در دنیای واقعی هم بیشتر از همه به این دو اسکیل نیاز دارید. 🙏
   برای همین هم با قدرت بهترین کلاس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی رو برگزار می کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۵/۵ - (۳ امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا