کلاس مکالمه زبان انگلیسی | آموزش حرفه ای مکالمه به طور فشرده

کلاس مکالمه زبان انگلیسی

کلاس مکالمه زبان انگلیسی، به جرات محبوب ترین و البته کاربردی ترین نوع کلاس های یادگیری زبان است. در واقع، با هر هدفی که می‌خواهیم انگلیسی را یاد بگیریم، باید بدانیم که رکن اصلی آن، برقراری ارتباط کلامی است. این خود به تنهایی می‌تواند اهمیت شرکت در یک دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی با کیفیت را نشان دهد!

بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران را با انگلیشدان تجربه کنید


به همین جهت ما در انگلیشدان معتقدیم که آموزش مکالمه، باید مرکز توجه یک دوره هدفمند باشد. با وجود اهمیت بالای این موضوع، متاسفانه می‌بینیم که توجه کافی به آن نشده و هنوز از شیوه‌های نا کارآمد استفاده می‌شود؛ نتیجه آن هم می‌شود زبان‌آموزانی که بعد از سال‌ها شرکت در کلاس‌های به اصطلاح حرفه ای مکالمه انگلیسی، هنوز برای رسیدن به یک مکالمه روان، در تکاپو هستند!

اما نگران نباشید! اینجا هستیم تا به شما قول بدهیم با ثبت نام کلاس مکالمه زبان انگلیسی انگلیشدان، این مشکل را در کمترین زمان برایتان حل خواهیم کرد. اما چطور؟! کافیست در ادامه چند دقیقه با ما همراه باشید تا ببینید در دوره های انگلیشدان، چه اتفاقی قرار است برایتان بیفتد.


آموزش زبان انگلیسی مکالمه روزمره با قرار گرفتن در محیط

آموزش مکالمه انگلیسی در کوتاه مدت زمانی ممکن است که شما در یک محیط انگلیسی ‌زبان قرار بگیرید. اما یعنی چه؟! یعنی شما به طور مداوم با این زبان در ارتباط باشید و به آن گوش دهید. در برخی از کشورها علاوه‌ بر زبان مادریشان، زبان دوم هم وجود دارد؛ به‌ طور مثال در کشورهای سوئد، پرتغال، آلمان، استرالیا و … در سطح شهر شما به راحتی زبان انگلیسی را می‌شنوید. اما آیا تا به‌ حال در کشور خودمان، خارج از محیط یک کلاس زبان، فردی را دیده‌اید که مشغول صحبت کردن به انگلیسی باشد؟

البته ایجاد همچین محیطی، نشدنی نیست! مثلا می‌توانید در طی روز با خودتان یا دوستانتان به زبان انگلیسی صحبت کنید. ما این کار را در انگلیشدان به عنوان بهترین روش یادگیری مکالمه زبان انگلیسی معرفی می‌کنیم. اما منظور ما این است که هیچ ‌وقت شما در کشوری مثل ایران، وقتی مثلا به خرید می‌روید، به زبان انگلیسی صحبت نمی‌کنید و این یعنی در محیط انگلیسی زبان واقعی قرار نمی‌گیرید. در نتیجه آموزش مکالمه زبان انگلیسی باید به گونه‌ای باشد که این مشکل را برطرف کند؛ یعنی شما را در موقعیت‌های فرضی مختلف قرار دهد و ذهنتان را برای صحبت کردن در این‌جور موقعیت ها آماده کند.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در کلاس مکالمه فشرده زبان انگلیسی انگلیشدان

یکی از ویژگی‌های بارز کلاس مکالمه فشرده زبان انگلیسی انگلیشدان، عدم اتکا به کتاب است. حقیقتا مکالمه روان زمانی اتفاق می افتد که زبان آموز بتواند بدون وابستگی به کتاب و منابع آکادمیک صحبت کند. چون هر کسی قالب و نحوه حرف زدن منحصر به فرد خود را دارد. همین موضوع به شدت اعتماد به نفس شما را بیشتر می‌کند و باعث می‌شود بتوانید در موقعیت‌های مختلف، به راحتی به زبان انگلیسی صحبت کنید. این همان چیزیست که در انگلیشدان، به عنوان یک سیستم آموزشی سریع و کاربردی ارائه می‌شود؛ چرا که مکالمات روزمره و واقعی را در کمترین زمان به شما می‌آموزد.

در بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران، گوینده شمائید!

همیشه شنیده‌ایم که می‌گویند بهتر است بیشتر از سخن گفتن، شنونده خوبی باشیم! اما برای یادگیری مکالمه انگلیسی این موضوع کاملا برعکس می‌شود! در اصل مهم‌ترین چیزی که در اینجا مطرح می‌شود این است که ترس و استرس خود را کنار بگذاریم و شروع به صحبت کردن کنیم؛ حتی اگر پر از غلط باشد! شما اگر سطح زبانی بالایی هم داشته باشید، شاید هنوز هم موقع صحبت کردن دچار مشکل شوید و نتوانید مفهوم خود را به‌خوبی انتقال دهید؛ چون بیشتر شنونده خوبی بوده‌اید.

یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را با ما تجربه کنید
البته که تقویت مهارت شنیداری تاثیر مستقیمی بر روی مهارت گفتاری یا اسپیکینگ شما خواهد داشت، اما همان‌طور که گفتیم، سریع ‌ترین روش یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، صحبت کردن است! البته بسیار بهتر است اگر در کنار فردی باشد که بتواند ایراد های شما را تشخیص دهد و شما را به خوبی راهنمایی کند.
 
به همین دلیل ما در انگلیشدان، برای شما تمرینات متفاوتی را در نظر گرفته ایم. در بخشی از این تمرینات و البته به طور مستمر، شما در مورد زندگی خود و وقایع روزانه صحبت می‌کنید. این هم در خارج از کلاس و هم در زمان های برگزاری کلاس، انجام می شود. و اما بخش دوم آن، مربوط به تمرینات طبقه‌بندی شده و هدفمندی است که با توجه به سطح و هدف شما تعیین می‌شود و شما رو به مرور و به طور منسجم در موقعیت‌های مختلف قرار می‌دهد. ترکیب دو سیستم بالا، تا به امروز معجزه کرده است! به شما اطمینان می‌دهیم با شرکت در دوره های انگلیشدان، طعم یادگیری واقعی مکالمه را بچشید!


کلاس مکالمه انگلیسی با حضور اساتید خبره

زبان انگلیسی دانشی بی حد و مرز است؛ یعنی هر شخصی هر چقدر هم در این زبان مهارت داشته باشد، نمی‌تواند ادعا کند که دیگر چیزی برای یاد گرفتن وجود ندارد. از این رو اساتید زبان انگلیشدان همواره در حال یادگیری و به روز رسانی دانش خود هستند.

آموزش زبان انگلیسی مکالمه روزمره انگلیشدان با نهایت کیفیت برگزار می‌شود

البته آموزش زبان انگلیسی مکالمه نیازمند مهارت‌های خاص و تجربه کافی در این زمینه می‌باشد. احتمالا اگر شما هم در یک کلاس مکالمه معمولی و با کیفیت نه چندان خوب شرکت کرده باشید، دیده‌اید که بعضا خود استاد هم به این موضوع تسلط کافی را ندارد! به‌ همین دلیل انتخاب اساتید در انگلیشدان، با حساسیت بسیار بالایی انجام می‌شود. فقط اساتیدی که صلاحیت لازم را داشته باشند و توسط مدیریت مجموعه تأیید شوند، شروع به همکاری می‌کنند.

در انگلیشدان، بهترین و پیشرفته‌ترین منابع به طور مستمر در اختیار اساتید قرار داده شده و از آنها خواسته می شود که هر روز دانش خود را گسترش داده و به روز نمایند. از طرف دیگر، وبینار های متعدد و مستمری در خصوص بهترین روش‌های یادگیری مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدیان و زبان‌آموزان پیشرفته، برای اساتید برگزار می شود. همه این عوامل در کنار هم باعث می‌شوند تا با قدرت ادعا کنیم که بهترین و کاربردی ترین دوره را در تهران و البته ایران ارائه می کنیم.


آموزش مکالمه زبان انگلیسی در انگلیشدان با انعطاف‌ پذیری بالا

ادعا داریم که آموزش مکالمه انگلیسی در انگلیشدان، بیشترین انعطاف‌‌پذیری را با توجه به خواسته‌ها و شرایط شما دارد. قطعا هدف همه از شرکت در یک دوره یکسان نیست؛ به همین علت، برنامه کلاسی شما با تمرکز بر یادگیری مهارت گفتاری، اما در زمینه دلخواه و مورد نظر شما چیده خواهد شد؛ مانند مکالمه برای سفر، مهاجرت، مقاصد تجارت بین المللی، زبان های تخصصی و… .

هم چنین اگر مبتدی نیستید و قبلاً در یک کلاس شرکت کرده یا به ‌صورت خود خوان مطالعه داشته‌اید، احتمالاً تسلط شما روی برخی از موضوعات بیشتر از موضوعات دیگر است. در نتیجه ممکن است بخواهید بعضی موارد بیشتر برای شما توضیح داده شود تا ابهامات خود را رفع کنید. این دقیقا همان انعطاف‌پذیری بالا در کلاس های خصوصی مکالمه انگلیشدان است که با توجه به نیازتان می‌توانید به خوبی از کلاس استفاده کنید.

از طرف دیگر روز و ساعت کلاس های شما، کاملاً از طرف خودتان انتخاب و تعیین می‌شود. همچنین تعداد جلسات را با توجه به زمانی‌ که می‌خواهید برای این کار اختصاص دهید و البته با راهنمایی پشتیبان و مشاورین انگلیشدان، مشخص می‌کنید.

در انگلیشدان با قدرت آماده همراهی شما در دوره های مکالمات روزمره و رسمی هستیم. تمام ایام هفته می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی موجود در وبسایت، با ما در ارتباط باشید و مشاوره‌های تخصصی کاملا رایگان دریافت کنید.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

‫۱۰ دیدگاه ها

 1. سلام خوبین شهریه کلاس های مکالمه انگلیشدان چقدر هست و چقدر زمان میبره کامل یاد بگیرم؟

  1. با سلام ممنونم
   لطفا برای گرفتن اطلاعات کامل راجع به ویژگی ها و شرایط کلاس مکالمه انگلیشدان از طریق راه های ارتباطی موجود با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنید. سریعا بهتون جواب داده میشه. با تشکر

 2. سلام
  تشکر بابت مقاله هاتون
  من حدود پانزده ماه وقت دارم زبانم رو به حدی برسونم که بتونم در یک کشور انگلیسی زبان کارهای روزانه رو بدون مشکل اونجا انجام بدم

  زبانم در حد دبیرستان هست
  یعنی خوب نیست و بد هم نیست
  ولی پایه و صفر میخوام شروع کنم

  میشه استاد لطف کنید راهنمایی کنید که چه کلاسی شروع کنم و روزانه چگونه باید کار کنم

  1. سلام وقت بخیر. خواهش می کنم انشالله که مفید بوده باشه.
   مدتی که فرمودین خیلی زمان خوبی هست و مطمئنا می تونیم به اهدافمون برسیم در ۱۵ماه یا حتی کمتر. کلاس مکالمه انگلیسی انگلیشدان بهترین انتخاب برای شماست که علاوه بر اینکه روی هر ۴ مهارت کار میکنه، بیشتری تمرکزش رو روی مکالمه روان میزاره. به طوریکه خیلی سریع می تونید از دانش خودتون در موقعیت های واقعی و روزمره استفاده کنید.

  1. سلام بله حتما
   به این منظور میتونید در دوره مخصوص مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدیان ما شرکت کنید و شاهد پیشرفت چشمگیر خودتون در اسرع وقت باشید.

 3. سلام چطور میتونم در کلاس مکالمه زبان انگلیسی انگلیشدان شرکت کنم؟

  1. سلام وقت شما بخیر
   خیلی راحت میتونید از طریق شماره های تماس موجود در سایت اقدام کنید و تیم پشتیبانی انگلیشدان در اسرع وقت شما رو برای شرکت در دوره های مکالمه سریع انگلیشدان راهنمایی میکنند.
   بخش پشتیبانی: ۰۲۱۲۸۴۲۴۳۶۳

 4. سلام خسته نباشید. تسلط به مکالمه انگلیسی در آموزشگاه شما چقدر طول میکشه به طور کامل؟ ممنونم

  1. سلام وقت بخیر. ممنونم
   دقت کنید که تسلط به مکالمه به عوامل زیادی مثل میزان تعهد و سخت کوشی ما و… بستگی داره ولی بهتون قول میدیم در انگلیشدان به علت به کارگیری بهترین شیوه های تدریس و حضور برترین اساتید زبان انگلیسی، بتونید آموزش مکالمه زبان انگلیسی سریع رو تجربه کنید و هرچه سریع تر به مباحث مسلط بشید.

   همچنین برای یادگیری هرچه سریع تر میتونید در کلاس های فشرده مکالمه انگلیشدان شرکت کنید🌷🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا