آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت | یادگیری سریع و آسان

آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت + معرفی بهترین دوره یادگیری سریع

امروزه و در سراسر دنیا، یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت باعث شده است که افراد زیادی تسلط به مکالمه زبان انگلیسی را یکی از اولویت‌های مهم زندگی خود به حساب آورند. البته کشوری که افراد برای مهاجرت انتخاب می‌کنند و همچنین هدفشان از مهاجرت با یکدیگر متفاوت است. به‌طور مثال برخی به قصد ادامه تحصیل و برخی دیگر برای پیدا کردن جایگاه شغلی و یا ادامه زندگی خود مهاجرت می‌کنند. از بهترین کشورهای انگلیسی‌ زبان برای مهاجرت هم می‌توان آمریکا، کانادا، انگلیس، استرالیا و… را نام برد.

تا انتها با ما همراه باشید تا نه تنها نکاتی بسیار مفید و کاربردی برای یادگیری زبان برای مهاجرت بیاموزید، بلکه بهترین کلاس آموزش زبان برای مهاجرت و ویژگی‌های آنرا هم به شما معرفی کنیم. به این صورت می توانید مدت زمان لازم برای یادگیری زبان را به طور محسوسی برای خود کاهش دهید.

مرتبط بخوانید: مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی چقدر است؟! انگلیشدان به شما پاسخ دقیق می دهد!

آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت با قرار گرفتن در محیط

البته که قرار گرفتن در محیط تا حد بسیار زیادی برای یادگیری زبان مؤثر است، اما باید این نکته را بدانید که اگر می‌خواهید به کشور انگلیسی‌ زبانی سفر کنید و هیچ چیزی از زبان انگلیسی نمی‌دانید، حتماً در آن‌جا به مشکل خواهید خورد؛ چون قرار گرفتن در محیط، زمانی مؤثر است که خودتان از پیش تا حدودی با این زبان آشنا باشید.‌

آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت

از طرف دیگر برای زندگی کردن در آن کشور نیاز دارید تا بتوانید با دیگران ارتباط برقرار کنید و این ارتباط باید از همان روزهای اول صورت بگیرد و نمیتوانید بگویید بعد از چندین ماه که زبان را یاد گرفتم با دیگران ارتباط برقرار می‌کنم!

در نتیجه یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت را باید چند ماه پیش‌از سفر خود شروع کنید. یکی از بهترین راه ها شرکت در کلاس زبانی است که صرفا بر روی این موضوع تمرکز کند و مکالمه انگلیسی در مورد مهاجرت در موقعیت های مختلف را به شما آموزش دهد. این یکی از راه‌های آموزش سریع زبان انگلیسی برای مهاجرت است.

ازآن جایی ‌که ما ایرانیان در زندگی روزمره خود در معرض زبان انگلیسی قرار نمی‌گیریم، باید تلاش کنیم تا خودمان، محیط اطراف را تا حد امکان با زبان انگلیسی آغشته کنیم؛ مثلا سعی کنید مدام به این زبان گوش دهید.

سعی کنید با خودتان انگلیسی صحبت کنید و یادداشت ها و برنامه‌های روزانه‌تان را به زبان انگلیسی بنویسید. هرگز از قدرت آهنگ‌ها و فیلم‌ها برای آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت غافل نشوید و بدانید که هر چه بیشتر خودتان را در معرض این زبان قرار دهید سریع تر نتیجه می‌گیرید.

یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت از طریق افراد انگلیسی‌ زبان

خوب است بدانید که برای مهاجرت به کشور انگلیسی زبان، صرفاً یادگیری زبان کافی نیست و بهتر است شما در مورد فرهنگ کشور مقصد خود مطالعه و جستجو کنید تا در آن‌جا کمتر دچار culture shock یا همان شوک فرهنگی شوید. یکی از موارد بسیار خوبی که علاوه بر تقویت مکالمه شما، موجب آشنایی شما با آداب و رسوم کشورها می‌شود، این است که با افراد آن کشور پیش ‌از مهاجرت خود صحبت کنید.

یادگیری سریع زبان برای مهاجرت

اپلیکیشن hellotalk را می‌توان بهترین اپلیکیشن برای صحبت با افراد خارجی دانست که شما از این طریق می‌توانید با افراد بسیاری از سراسر دنیا در ارتباط باشید و از آموزش زبان برای مهاجرت لذت ببرید.

علاوه بر آن، اپلیکیشن tandem نیز انتخاب بسیار مناسبی بوده و از طریق آن می‌توانید با افراد مختلف از نقاط مختلف جهان در ارتباط باشید و به زبان انگلیسی و یا سایر زبان‌ها مکالمه کنید. به عنوان مثال می‌توانید به دنبال یک انگلیسی زبان باشید که مشتاق یادگیری زبان فارسی است؛ تعجب نکنید از این جور موارد فراوان است! چه چیزی بهتر از این موقعیت؟! با هم مکالمه کنید و به همدیگر زبان مادری خود را بیاموزید!

آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مهاجرت

همانطور که گفتیم، نباید یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت را به دقایق نود و یا بدتر، به زمانی‌که به کشور مقصد سفر کردید موکول کنید. البته بسته به هدف افراد، میزان سطح دانش زبانی که به آن نیاز دارند متفاوت است؛ به ‌طور مثال دانشجویی که قصد ادامه تحصیل در یک کشور خارجی را دارد، باید یک مدرک معتبر زبانی مانند آیلتس یا تافل داشته باشد. واضح است که چنین شخصی باید از مدت ها قبل به فکر یادگیری زبان باشد. اما اگر هم به مدرک خاصی احتیاج ندارید باید بتوانید به راحتی انگلیسی عمومی را صحبت کنید.


مرتبط بخوانید: با آموزش مکالمه انگلیسی با انگلیشدان، طعم تسلط سریع به مکالمات واقعی انگلیسی را بچشید!

برای آموزش زبان برای مهاجرت بهتر است خودتان را در موقعیت‌های مختلف فرض کنید. موقعیت‌هایی که احتمال می‌دهید در آن‌جا برای شما اتفاق بیفتد. دراین‌صورت و به دلیل آمادگی قبلی، در محیط واقعی دیگر استرس ندارید و به خوبی با دیگران ارتباط برقرار می‌کنید‌.

مثلا فرض کنید به رستوران رفته‌اید و می‌‌خواهید غذای دلخواه خودتان را سفارش دهید. همه چیز را در نظر بگیرید و تصور کنید که به چه عبارات و لغاتی نیاز دارید. از لحظه ای که منو را می‌ بینید تا زمانی که صورت‌حساب را پرداخت می‌ کنید. می‌توانید از پادکست های صوتی که زبان را در موقعیت‌های مختلف آموزش می‌دهد، استفاده کنید. در مقاله مکالمات روزمره انگلیسی در سفر انگلیشدان، می‌توانید مثال‌هایی واقعی و کاربردی از آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مهاجرت و لغات و عبارات مربوطه را نیز مشاهده کنید.

دوره‌های یادگیری سریع زبان برای مهاجرت انگلیشدان

اگر تا به حال با هدف یادگیری زبان برای مهاجرت کتاب‌های مختلفی خریده‌اید، احتمالا متوجه شده‌اید که کار به این سادگی‌ها هم نیست! چراکه زبان انگلیسی نوشتاری و کتابی کاملاً با آنچه که در محیط واقعی و مکالمه استفاده می‌شود، تفاوت دارد. به‌ همین دلیل است که در ابتدای این مطلب گفتیم که فیلم‌ها تاثیر شگفت‌‌انگیزی بر روی مکالمه شما خواهند داشت؛ تمام آنچه را که در یک فیلم از انگلیسی زبانان می‌شنوید، در محیط کاملاً واقعی و نه صرفاً آموزشی اتفاق می‌افتد.

در دوره‌های یادگیری سریع زبان برای مهاجرت انگلیشدان، تماما از منابع صوتی و تصویری کاربردی استفاده می‌شود؛ این منابع بیانگر چگونگی استفاده از انگلیسی واقعی، توسط انگلیسی زبانان است.

و اما این روش‌ها در انگلیشدان متناسب با سطح و اهداف شما استفاده می‌شود؛ به طوری که با قرار دادن شما در موقعیت های واقعی مکالمه، مانند مکالمه در رستوران، هتل، هواپیما و…، علاوه بر آشناسازی شما با شرایط واقعی، سطح زبان شما را هم سریعا ارتقا می‌دهد.

شما تمام اصلاحات و عباراتی را که به هنگام مهاجرت به آن نیاز دارید را به صورت موضوع محور آموزش می‌بینید و درباره‌‌ی هر کدام هم با استاد خود در موقعیت‌های مختلف مکالمه می‌کنید. به همین دلیل و به خاطر تجربه ای که پیش از مهاجرت داشته‌اند به راحتی در کشور مقصد ارتباط برقرار می‌کنند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در انگلیشدان، آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت و پاسخ گویی به سوالات توسط اساتید، مستمر است و به مدت زمان کلاس‌ها محدود نمی‌شود؛ از طرف دیگر، اگر به فکر آموزش سریع زبان انگلیسی برای مهاجرت باشید، طبیعی است اغلب اوقات نمی‌توانید زمان زیادی را برای مطالعه و یادگیری اختصاص دهید.

به همین جهت در انگلیشدان، ما با پشتیبانی بیست‌ و چهارساعته این فرصت را به شما می‌دهیم تا هرروز با معلم و مشاور خود در ارتباط باشید و به صورت پیوسته در معرض زبان انگلیسی قرار بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا