دستمزد تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای مهاجرت | حتما بخوانید!
مقالات

دستمزد تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای مهاجرت

تدریس خصوصی برای دانشجویان و مدرسان زبان

تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای مهاجرت: بسیاری افراد به دلیل یادگیری بهتر و آموزش باکیفیت تر کلاس های خصوصی را به کلاس های گروهی ترجیح میدهند که قطعا می تواند انتخاب هوشمندانه ای هم باشد. در اکثر مواقع نرخ یادگیری در کلاس های خصوصی بالاتر از کلاس های گروهی به خصوص در زمینه مهاجرت است. به همین جهت، پیدا کردن بهترین معلم خصوصی زبان که تجربه، توان و خلاقیت بالایی در زمینه تدریس زبان انگلیسی برای مهاجرت داشته باشد اهمیت بسیار بالایی دارد.

در این خصوص پلتفرم آموزش آنلاین زبان انگلیسی انگلیشدان با بهره مندی از بهترین پتانسیل های آموزش خصوصی سعی کرده بهترین آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت را برای زبان آموزان ارائه کند. با ادامه این مقاله همراه ما باشید تا درباره تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای زبان آموزان و حتی معلمان خصوصی زبان اطلاعات لازم را کسب کنید تا بهترین انتخاب را برای آموزش و تدریس خصوصی خود داشته باشید.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای مهاجرت برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت بخاطر آموزش های تخصصی، که نه تنها در حوزه زبان، بلکه در حوزه اطلاعات لازم برای مهاجرت که دارد، بهترین انتخاب برای افرادی است که قصد مهاجرت دارند و فرصتشان نیز برای یادگیری زبان اندک است.

از مشکلاتی که عموما در کلاس های گروهی برای بعضی افراد پیش می آید این است که اعتماد به نفس کافی برای صحبت و بیان مشکلات خود را ندارند. چرا که میترسند توسط افراد دیگر قضاوت شده یا حتی مورد تمسخر قرار بگیرند. برای این افراد تدریس خصوصی زبان انگلیسی بسیار مناسب تر است. هر چند ممکن است دستمزد تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای مهاجرت برای آنها کمی بالا تر باشد، ولی در عوض هم آموزش موثر تری دارند و هم مدت زمان یادگیری برایشان به طرز چشمگیری کاهش خواهد یافت.

از دیگر مزیت های کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای مهاجرت هم می توان به عدم وجود محدودیت های زمانی برای شرکت در کلاس، افزایش بازدهی و توجه استاد به زبان آموز حین کلاس و حتی خارج از تایم کلاس (این مورد را در انگلیشدان به طور بی نظیری احساس خواهید کرد)، اشاره نمود. همچنین با شرکت در کلاس های خصوصی آنلاین، می توانید به طور کامل، محدودیت های مکانی جهت شرکت در کلاس را هم دور بزنید!

قیمت کلاس خصوصی آنلاین

ویژگی های کلاس خصوصی زبان انگلیسی برای مهاجرت

در یک نگاه می توانیم ویژگی های کلاس های آموزش خصوصی زبان انگلیسی برای مهاجرت را به صورت زیر خلاصه نمائیم:

 • بازدهی بسیار بالا در یادگیری جنبه های مختلف زبان انگلیسی و همچنین مسائل مربوط به مهاجرت
 • کیفیت بسیار بالا تدریس و یادگیری حین کلاس و در زمان پشتیبانی های آفلاین خارج از تایم های کلاس
 • کاهش چشمگیر طول مدت یادگیری به خصوص برای افراد با محدودیت های زمانی (آمادگی حتی در کمتر از ۳ ماه)
 • تمرکز ویژه بر روی مسائلی که بیشتر مورد نظر شما بوده و یا ضعف بیبشتری را در آنها احساس می کنید

دستمزد تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای مهاجرت چقدر است؟

دستمزد کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای مهاجرت شاید در نگاه اول کمی بالاتر از کلاس های گروهی باشد، ولی با یک نگاه بلند مدت تر به راحتی متوجه می شوید که در زمان، انرژی و حتی هزینه های شما به شدت صرفه جویی خواهد شد. مهم ترین عامل آنرا می توان کاهش مدت زمان یادگیری شما دانست.

همچنین میزان دستمزد تدریس خصوصی زبان برای مهاجرت می تواند متناسب با هدف و سطح اولیه شما و همچنین زمانی که برای آماده شدن ارائه می کنید، تا حدودی متفاوت باشد. جهت کسب اطلاع دقیق از دستمزد تدریس خصوصی برای مهاجرت میتوانید با مشاوران سایت انگلیشدان در تماس باشید و بهترین اقدام را برای اهداف مهاجرتی خود اتخاذ کنید.

دستمزد معلم خصوصی زبان

دستمزد یک استاد زبان انگلیسی

قطعا دستمزد یک استاد زبان در زمنیه تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای مهاجرت می تواند چشمگیر باشد. این مورد به میزان بسیاری به تجربه و توان شما در تدریس، آشنایی با شیوه های نوین و پر بازده آموزشی، آشنایی با اصول روانشناسی و نیاز سنجی زبان آموزان و در صورت نیاز، توانمندی در زمینه تدریس در حوزه آزمون هایی از قبیل آیلتس یا تافل بستگی دارد.

حقوق معلم خصوصی انگلیسی

رابطه بین سطح تحصیلات و میزان دستمزد استاد زبان انگلیسی

مطمئنا رابطه بین تحصیلات و میزان دستمزد یک استاد زبان انگلیسی، یک رابطه مستقیم است! ولی اکیدا به این موضوع دقت و توجه کنید که میزان تحصیلات همه چیز نبوده و سطح درآمدی شما می تواند تحت تاثیر عواملی حتی بسیار مهم تر از آن هم قرار بگیرد. ولی در حالت کلی هر چی می توانید تحصیلات خود را در این زمینه بالاتر برده و همچنین در صورت توان، مدارکی مانند آیلتس و آزمون های کاربردی و مرسوم مشابه دیگر و البته مدارک مربوط به نحوه تدریس آن ها را هم دریافت نمائید.

چطور در تدریس خصوصی زبان انگلیسی دستمزد بالاتری داشته باشیم؟  

به طور دقیق به موارد زیر توجه نمائید:

 • علاقه به تدریس و آموزش مطالب برای یک مدرس در هر زمینه ای الزامی است!
 • افزایش روز افزون تسلط در زبان انگلیسی به خصوص در گفتار و شنیدار حرفه ای (نیتیو لایک)
 • نشان دادن اشتیاق و علاقه خود در آموزش به زبان آموزان
 • برخورد با اعتماد به نفس و قاطع و در عین صبورانه و مهربان با زبان آموزان
 • آشنایی با شیوه های نوین و پربازده در آموزش زبان انگلیسی
 • آشنایی کامل با مباحث روانشناسی و نیاز سنجی زبان آموزان با تیپ های مختلف شخصیتی
 • آشنایی کامل با پلتفرم های آموزش آنلاین زبان انگلیسی
 • داشتن قدم های روزانه کوچک ولی مستمر و بدون قطعی جهت افزایش توان خود در تدریس
 • اخذ مدارک معتبر مربوطه
۵/۵ - (۱ امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا